Autor Zpráva
a
Profil *
Potřebuji dát do stránky vnitřní vzkazy, něco jako pidi e-malily uvnitř stránky mezi členy:) Prosím pomozte!!!
Boldrik
Profil
no to je znacne slozitejsi
a
Profil *
To mi bohužel nepomůže:)
Boldrik
Profil
no kdyz podas blizsi popis toho jak tvuj web vypada nebo neco. umis php, nebo mas staticke stranky. mas uz implementovano clenstvi, nebo se pohybujes v teoreticke ronvine a tak. ale stejne to ve vysledku asi budes muset udelat sam
a
Profil *
Nejsem zadny velky programator:)
Kráťa
Profil
Tak si tam dej nějaký hotový RS a je to.
Nebo jen guestbook od Blueboardu. Ale to nebude soukromé.
Fakt záleží, jaký je to web, kde hostuješ, jestli máš podporu php... Dej sem alespoň link, když seš skoupý na slovo.
a
Profil *
Jsem ta a tem pocitacovym terminum proste nerozumim... Na me se musi cesky:)
Kráťa
Profil
Tak si tam dej nějaký hotový RS a je to. RS= redakční systém je jich hodně ke stažení zdarma.
Nebo jen guestbook od Blueboardu. Ale to nebude soukromé. guestbook=návštěvní kniha, do které lze zapsat vzkaz, ale všichni si jej mohou přečíst. Blueboard=firma co poskytuje guestbooky zdarma a nemusíš se s tím dělat, či se o to starat.
Fakt záleží, jaký je to web, kde hostuješ, jestli máš podporu php... Dej sem alespoň link=Dost záleží na tom, kde jsou stránky umístěné, jestli ta firma, kde jsou, poskytuje podporu php v němž se takové stránky dělají... Napiš sem alespoň adresu těch stránek. :-)))
a
Profil *
Guestbook uz mam, ale ja bych potrebovala ty soukrome vzkazy:) Stranku mam na swebu:)
Czech
Profil *
To je sice pekny, ze mas web na swebu, ale odkaz tu neni zadny videt
a
Profil *
http://www.sweb.cz/virtualnizavodisteala/c2.html
a
Profil *
Ale mozna se budu stehovat:)
Miškin
Profil
A co třeba to udělat na stránku kam jiný nebudou znát adresu a bude se muset zapsat?
Yuhů
Profil
hele, a, nikde jsem neviděl, že by se posílaly soukromé vzkazy. Snad jenom v seznamkách. Vůbec žádné jednoduché řešení na to neznám, skoro bych řekl, že jsem to neviděl naprogramované ani v žádném hotovém redakčním systému. Budeš se muset naučit programovat v PHP nebo na to zapomenout.
a
Profil *
Ja to teda videla, no.... A PHP se ucim...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0