Autor Zpráva
nou
Profil *
co hovorite. chcem vediet co by sa dalo vylepsit. inak mam rad layoty ktore su jednoduche a nepotrebuju tonu obrazkov.

nightwish.yw.sk
Měsíček
Profil
1.) Vytvoř patičku
2.) Ten polochat na pravo se moc nehodí a když už tak hod dej někam zvlášť nebo udělej rovnou Gbook
3.) Celý pravý okraj není dopilovaný pohrej si s tím
4.) Na to kolik jsi měl na webu návštěv jsi zvědavej jen ty, ostatní určitě ne .
Taps
Profil
nou
1) chybí klikací logo
2) stále stejný title
3) přidal bych více metatagů
4) proč v indexu používáš style="height:auto, když načítáš externí css
5) chtělo by to graficky oživit
Tasartir
Profil
1) <div class="nadpis"> - Nebylo by lepší použít <hn>? A preferoval bych větší horní odsazení, nelepilo by se to tak na sebe.
2) Menu je špatně čitelné a nevýrazné.

Mě se grafika jinak moc líbí.
nou
Profil *
dakujem.
tu paticku pridam. title doplnim
pravy okraj skusim vylepsit.
a to na nadpisy pouzit hn - ma to svoje dovody ze mam div


polochat - pracuje sa na normalnom fore.
style="height:auto" kvol tomu ze je na to pouzite styl chatu ktory ma nastavene rozmery 150x400px takze to prebijam naspet
Tasartir
Profil
Byl bych rád, kdybys mě poučil, pomůžeš tak mému rozvoji.. Jaký je důvod na nadpisy nepoužívat značky pro nadpisy, ale divy?
max
Profil *
neoficial website..pokiaľ viem, tak to nieje ani anglické ani české slovo.. a strašne veľa gramatických chýb.. (...boli sme nútený zostať v hotely kým nezaplatí)... Písmo v menu je príliš veľké a zle čitateľné (kontrast) a samotné položky menu dosť splývajú do seba > zmenši to písmo a daj nejaký padding/margin..
yFang
Profil
nou
a to na nadpisy pouzit hn - ma to svoje dovody ze mam div
No to by mě zajímalo jaké...


<b># 1 Nemecko<br>

# 1 Fínsko<br>
# 1 Švajčiarsko<br>
# 1 Maďarsko<br>
# 1 Chorvátsko</b><br>
# 3 Česko<br>
# 4 Švédsko<br>
# 5 Rakúsko<br>
# 5 Holandsko<br>
# 5 Grécko<br>
# 7 Nórsko<br>
# 14 Taliansko<br>
# 18 Dánsko<br>
# 25 Británia<br>
# 36 Belgicko<br>
# 50 Poľsko<br>
# 62 Írsko<br>
<br>

Použij neuspořádaný seznam (tag <ul>).
nou
Profil *
no dobre priznavam. ten div na nadpisy som hodil len preto ze som nechcel mat tucne nadpisy ktore urobi hn. tak som to hodil do divu. a teraz ked mi to tolko vytikate som to dal do h2 a nastavil si font-weight:normal. a taktiez som si nastavil zakladne pismo z 12pt na 0.833em zatial to ale mam len na disku. a do tej paticky sa mam dat co. &copy;Nou - nightwish.yw.sk napriklad?? a Nou bude odkaz na mail??

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0