Autor Zpráva
Lucas
Profil *
Dobrý den,

chtěl bych vás poprosit o zhodnocení webu, který jsem vytvořil pro výše zmíněnou skupinu. Předem velice děkuji, mějte se moc fajn.

web najdete zde
dracek
Profil
1. Porušuješ pravidla wz.cz
2. Ke zbytku se nevyjadřuji, není to design.
3. Kód? Žádný tam není, nebo snad považuješ to, co vyplivne fotošop za kód?
Miloš
Profil
Ten web je nejhezčí, když vypnu obrázky. Není na něm nic vidět, jen oči uklidňující černá.

Ten web je leda pro fanoušky, protože normální člověk by z něho ihned utekl. Oranžový text na červenočerném pozadí je nečitelný, iframe a tabulky … fuj fuj nehrám.
Měsíček
Profil
Reaguji na Dracek :

1. Porušuješ pravidla wz.cz

ani bych neřekl nebo lépe řečeno nevšiml jsem si, upřesni to ...

Reaguji na Lucas :

1.) Nelíbí se mi tabulky
2.) Ta reklama na hlavním indexu by tě nezabila ..
3.) Když vstoupím na main, nevidím žádný obsah jen pár záložek v menu ... aspoň nějáké rychlé informace o skupině by jsi tam dát mohl ...
Tasartir
Profil
Měsíček
1. Porušuješ pravidla wz.cz
ani bych neřekl nebo lépe řečeno nevšiml jsem si, upřesni to ...


Z pravidel pro zobrazování reklamy wz.cz:
V případě, že si přejete mít na svých stránkách pouze jeden námi vkládaný reklamní banner, je podmínkou, aby byl umístěn na úvodní stránce nahoře... Úvodní stránkou je myšlena nejnavštěvovanější stránka Vašeho webu... Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou.

Tady holt není nápis "vstupte" ale jeden obrázek s nápisem "PresSboil", který slouží absolutně ke stejným účelům. Podle mě je to porušení pravidel.
Lucas
Profil *
Děkuji všem za názory. S tou reklamou něco udělám, opravdu jsem to nevěděl (což mě samozřejmě neomlouvá).

Reaguji na Dracek :

Je na místě určovat automaticky co design je a co není ? Chápu, že hodnotíte stránky z pohledu běžného uživatele a tyto stránky zcela určitě nebudou lahodit každému oku. Na druhou stranu to, že se nedrží řekněme "všeobecně přijatého formátu" z nich nedělá design ? Podle samotných členů skupiny PresSboil a fanoušků kapely tyto stránky vyjadřují atmosféru jejich hudby. Rozhodně netvrdím, že to tak je, to musí každý posoudit sám. Ale podle mého názoru je web řekněme "úspěšně vytvořen" tehdy, pokud skutečně vyjadřuje to, čeho se týká. Když jsem tenhle web dělal "neřídil jsem se nějakou šablonou", řídil jsem se hudbou skupiny Pressboil ...

Ještě jednou děkuji všem za názory.
vertigo4
Profil
co se týká kódu, tak je to slabý až hrůza, ale co se týká grafiky, neříkám, že je to nějak extra mě vyhovující, ale jak Lucas říkal, je hlavně stránka pro jejich fanoušky a my to tady hodnotíme z toho poloprofesionálního hlediska (někteří profesionálního), ale myslí, že to má něco do sebe
Miloš
Profil
Lucas: Podle samotných členů skupiny PresSboil a fanoušků kapely tyto stránky vyjadřují atmosféru jejich hudby.
Ano, je to přesně tak, jak jsem si myslel (a jak jsem taky napsal:
„Ten web je leda pro fanoušky, protože normální člověk by z něho ihned utekl…“).

Zkus si uvědomit, že web, podobně jako kniha neslouží k tomu, aby se pověsil v galerii a lidi se chodili kochat grafikovou genialitou.
Web, podobně jako knížka, obsahuje text. U textu lze předpokládat, že ho bude někdo číst.
A aby šlo text číst, musí být mimo jiné čitelný, ale oranžový text na červenočerném pozadí je opravdu nečitelný. Kdybych měl na takové stránce chvíli vydržet, přišel bych o zrak.
vertigo4
Profil
ted jsem si všiml, že jsou náhledy fotek ve fotoalerii ve Firefoxu nějaké načervenalé ...?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0