Autor Zpráva
weep0
Profil *
Dobrý den, chtěl bych Vás všechny poprosit o hodnocení mé roční práce v oblasti webdesignu. S webovou grafikou jsem začal cca před rokem, kdy jsem si založil účet na deviantart.com a svúj první výtvor uploadoval 5.prosince... Budu rád za každou připomínku a případnou pomoc v zdokonalení sebe sama :op

http://weep0.deviantart.com/gallery/

Díky
Taps
Profil
weep0
super.
Railbot
Profil
Celkově pekné. Na podrobnější hodnocení je toho trochu moc a asi to nemá moc smysl, kdžy jde o práci za celý rok. Jen se zeptám - nějaký ten web o tréninku psů, ty psiska v hlavičce jsi nějak dělal z fotek nebo maloval?
weep0
Profil *
Jsou to vectorovy predelavky z fotek...
Railbot
Profil
Pěkné :)
jooO!
Profil *
velmi pekne
weep0
Profil *
diky :)
Icepoint
Profil
jediny snad, co se da vytknout je, ze je maly kontrast mezi pozadim a textem "username" a "password" ... to je jediny, co jsem schopnej ted vymyslet a napsat, kdyz uz nevidim na klavesnici :)
vitec
Profil *
Icepoint
to můžeš vytýkat devianART a ne jemu:)
gulox
Profil *
Grafik je weep0 opravdu dobrej, ale chtělo by to odkazy na ty stránky
weep0
Profil *
Ne vsechny stranky byly publikovany a proto jsem radsi postnul odkaz na celou svoji galerii, kde si muzete vsechny designy pekne prohlednout, staci kliknout na obrazek a on se vam zvetsi na puvodni velikost :)
weep0.deviantart.com/gallery
Ludivitto
Profil
weep0: Ahoj, pokud děláš grafiku (záměrně nepíšu webovou) teprve rok, tak je to docela solidní. Jinak jde ale bohužel o průměrné návrhy s pseudo-kreativou, využíváním stále stejných prvků a hlavně - chtěl bych ty weby vidět v ostrém provozu. Použitelnost těch návrhů pro web je totiž dle mého tristní. Miniaturní font, přeplácanost apod. Ať se daří..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0