Autor Zpráva
vertigo4
Profil
Rozhodl jsem se udělat si nový blog.... zatím mám jen grafickou podobu, potřebuji od vás zjistit, co a jak, jestli se vám to líbí, co byste doplnili (či ubrali)

http://cerneiglu.unas.cz/mujweb.jpg
Nox
Profil
Hmm... rozhodně znatelný kvalitativní posun odminula, chválim

Ikdyž $pozor->máš tendenci používat celkem agresivní barvy, pokud je to blog,
měl by být čtenář schopný trávit tam nějaký množství času

Možná bych dal pozadí tmavší než hlavní část

A pokud to je blog, dal bych tam být tebou do designu něco vztahujícího se k tvé osobě,
nebo nevim, třeba stopy a město mě přijdou celkem obecné, ale možná se pletu
vertigo4
Profil
děkuji za chválu.. :)

no řešil jsem jestli to není agresivní, ale když jsem zkoušel číst to bílý písmo, tak mě to nepřišlo hrozný, ale možná, že mám ztlumenej monitor :))) takže to ještě pořeším
jinak jsi odhalil to, že ty stopy se ke mně moc nehodí, ale možná jsem to blbě napsal, ale on to nebude takovej ten blog co si dělají děcka 12 a výš, co nemaj co dělat, ale spíš to bude zaměřený na články, komentáře k aktuálnímu dění, a tak..., takže to nebude nějakej blog typu: Wallpapers, videa, spřátelený blogy...

a ted mě tak napadá, že ty křiklavý barvy mě trochu charakterizují :)
Kentaur
Profil
Souhlasím s poznámkou Noxe k barvě webu

Dále bych také určitě změnil písmo, které používáš u 'upoutávek' na články - je v menších velikostech je velice nečitelné a vhodné pouze pro nadpisy, pomůcky, drobky nebo položky menu.
Můžeš namítnout, že je to upoutávka na článek a měla/může být výrazná.
NENÍ to pravda, podobnou upoutávku(s výjmkou nadpisu, ten je s tímto písmem v pořádku) lze brát jako běžný text článku který člověk bude(nebo v podobném případě možná nebude) mít zájem přečíst. V čemž mu podobné písmo bude neustále bránit.

Dále bych ti doporučil dát <pre>hr</pre> nebo border nad patičku a určitě si v nadpise dej do jména veliká písmena.
vertigo4
Profil
no uvidím, akorát ty velká písmena do jména... no ono to není moje jméno... moje jméno je Jakub Hájek a to je taková přezdívka/předělávka... takže proto jsem to nedal velkým
Nox
Profil
vertigo4
To je jedno jestli 12letý nebo -12letý... hlavní je, že čekáš, že návštěvníci stráví nějakou dobu na tvém webu čtením
a není příjemné číst takto
Filips
Profil
Ne o mě ale O mně
vertigo4
Profil
jojo...už jsem si toho všiml..:)
Měsíček
Profil
Reaguji na vertigo4 :

1.) border kolem nadpisu stránky je příliš tlustý
2.) RSS ikona, zrovna tam ??
3.) Stín pěkná věc, ale věř, že ve výsledku to tak dobré nebude .. jsou s tím velké problémy
4.) Aktualizováno 25.10.3008 do té doby máš hodně času na opravu :D
5.) jako texturu bych nedal obrázek, ale linky
6.) Proč je sekce o mně tak daleko od ostatních (záměrně) spíše to roztáhni rovnoměrně všechno
7.) Text moc nalepený na sebe
8.) Patička slabě odbytá proti ostatnímu
9.) Jinak je to celkem přijatelné, dá se na to koukat - jen tak dál :-)
chil_cz
Profil *
ty si pes? ;) at se dari ja chil! :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0