« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Jozefe
Profil *
ahojte ohodnotte desing projektu

Desing este vsetko neni hotove ale skoro viem to logo potrebujem dat do jpg a take veci
Taps
Jozefe
co na tom chceš hodnotit, když ten web nemáš dokončený
Měsíček
není to design možná 20% layout, proč ten obsah je dole a ne nahoře ? Menu vypadá rozbitě a proč je přilepené na levo ?
Měsíček
Jozefe jak dlouho jsi to dělal ?
Jozefe
Profil *
Měsíček
jj zapomnel sem jede to jenom v mozille ne web je nakodovanej jenom desing chyby :D
LukeZzZ
To Jozefe:

Když říkáš, že to jede jenom v mozille, tak proč ja, který používám FF, tak mi přetýká text v obsahu a ne o málo... Tak jestli ty prohlásíš, že to jede jen v mozille a ani v ní to není správně, tak jsem snad rád že jsem to už v jiných prohlížečích ani nepouštěl.

A k tvému tématu: ohodnoťte design webu, tak tedy jdeme na to... nevím jak ostatním, ale mě se zdá ten "design" takový jednotvárný a ty barvy... no ale aspoň se netlučou :)

Takže shrnutí: Až doděláš design budeme to komentovat, a jinak nakódovaný to je, sice to nefunguje a validní to taky není, ale tak uvidímě později co se z toho vyklube.
Miloš
LukeZzZ
Takže shrnutí: Až doděláš design budeme to komentovat, a jinak nakódovaný to je, sice to nefunguje a validní to taky není, ale tak uvidímě později co se z toho vyklube.
Což mi připomíná věty typu Bylo to sice nerytmicky, zato však falešně nebo Zkratka je taková cesta, která je sice méně pohodlná, zato je však delší.
Gekon
Jozefe
Takže ještě jednou:
1.) Tenhle web sem dáváš ke zhodnocení v sedmi (!) vláknech za měsíc. To už je trošku moc, ne?
2.) Tenhle web je naprosto zbytečný. Nevidím důvod, proč bych musel stahovat soubory skrz ten tvůj portál, když můžu jednoduše hledat přímo na portálech, na které odkazuješ.
3.) Je to design, ne desing.
4.) Zkus příště pokračovat pouze v jednom vláknu, jakákoliv další budu mazat.
Miloš
Gekon
Je to design, ne desing.
A není to dresink?
Gekon
Miloš
Tohle určitě. Webdresink. http://hlodovnik.keilew.net/tlachtaty-webdresinkove/webdresink-prvni-i d-1/
Měsíček
Reaguji na Jozefe :

jj zapomnel sem jede to jenom v mozille ne web je nakodovanej jenom desing chyby :D

a to jako si má každý pořídit Mozillu, aby mohl stahovat písničku od Eminema ?? Že je nákodovaný tak to bych neřekl, nakódovanost si představuji tak, že to bude ve všech prohlížečích skoro stejné a design chyby ? Design je celkový vjem, který zahrnuje grafiku a celkový dojem stránky ... což tady dojem moc není ..
Jozefe
Profil *
LukeZzZ
tat mas blby mozila na mojim to de :D

Měsíček
ja to chci pak udelat pro vsechny
Miloš
Jozefe
tat mas blby mozila na mojim to de :D
A to je, prosím, jakým jazykem? Co tím chtěl básník říci? Že by Tak máš blbou Mozillu, na mé to jde?
Pak mám také asi blbou mozillu, protože i v mém Firefoxu teče text ven. Takhle:
shaggy
Mne to nejde ani v mojej mozille Firefox, takže problém nebude blbá mozilla ale niečo iné ;-)
Je pekné, že si ani po siedmych založených témach nedokázal urobiť logo inak ako v bmp a je pekné, že ignoruješ všetky rady.
Len nechápem, že ti moderátori tento spam tolerujú. Áno, založiť za mesiac sedem témat s rovnakým obsahom, rovnakým odkazom je spammovanie, nič iné.
Jozefe
Profil *
Miloš

shaggy
no ok to logo je preto v bmp lebo som ho este nemal cas dat do jpg viete co ta stranka co robym bude dobre graficka ale to mol iba take namalovanie ako by priblyzne maly byt panely a tak ale ved potom tu do tohoto vlakna napisem ked to bude hotove
aisukriimu
Dve veci nechapem:
1. Preco si to rovno neulozil ako .JPG? Abo radsej .PNG?
2. Preco asi po 100x davas daco hodnotit a este k tomu nehotove? O_o
Měsíček
Jozefe : to co jsem dělal já (vlákno asi 2 pod tebou) jsem udělal přesně za 2 hodiny čistého času a je mi 14 jak vidím ty se s tím babřeš už měsíc a zatím nic moc a výmluvy typu neměl jsem čas ....
matto
Profil *
Byt tebou tak ten adsense s http://downloadsuper.ic.cz/ by som stiahol kym to nebude hotove.
Jozefe
Profil *
Měsíček
jo dobre tebe je 14 mne je 16 a v nemecku musis delat strednu a pracu zaroven takze delam 2 tydny pracu a tyden skolu v pracy sem kazdy den do 16:30 jenom v patek do 13:00 a v skole sem do 15:00 kazdej den protoze je to specialna skola tak uz chapes ja to mam nakodovany jenom sem delal takovej obycejnej design
Miloš
Jozefe
jenom sem delal takovej obycejnej design
To není obyčejný design, ale obyčejná prasečina. Můžeš udělat aspoň to, aby text nevylézal ven?
Měsíček
Jozefe : výmluvy si nech, jestli chceš tak ti pošlu zdroják na ten svůj aneb si můžeš stáhnout nějákou šablonu je jich na webu stovky a učit se podle toho, ale to co jsi udělal je ....
Měsíček
jinak ke kritice webu : id="obsah" by jsi měl použít jen jednou ;) k tomu jinak slouží class="obsah"
tomxi
nj..design sa mi moc nepaci a tie vyliezajuce texty :(..a este jedna vec..porusujes pravidla internet centra takze by som ta mohol hned udat..radim ti stiahnut tie stranky alebo dat na iny free hosting..
Měsíček
Reaguji na Jozefe :

1.) Reklamu dej do rámečku a nebo dolů
2.) Hlavičku roztáhni (hlavičkou se nemyslí odkaz)
3.) Buď piš v EN a nebo v SK neplancej to do sebe
4.) Neexistuje patička proč ?
5.) Proč je obsahové okno přilepeno dole a ne nahoře ? (zkus jiný css layout)
6.) Statistika je k ničemu (poznáš později)
7.) Nejstahovanější by mělo být obslouženo skriptem PHP (což není a není ani funkční) = > podvádíš
8.) Odkazy nepodtrhávej, ale dej jim hover
9.) Udělej nějáké odsazení nemůže to být všechno přilepené
10.) Obrázky v menu jsou pěkná věc, ale ne v tomto provedení
11.) Ke všem odkazům dej title a ke všem obrázkům alt
12.) id můžeš použít jen jednou class kolikrát chceš nedávej stejný id několikrát
13.) Žádné metatagy nevíme kdo je autor a ani nic nenajdeme ve vyhledávači ..
14.) <a href="">Kontakt</a> při ladění stránky se dává <a href="#" title="Kontakt"> Kontakt </a>
15.) Žádné obrázky v obsahu proč ? Nepřitáhneš tím nikoho ...
16.) Nedávej ani přihlašování ani registraci (neuděláš ji) a stejně se nikdo nezaregistruje .. proč by to dělal když může Eminema stáhnout jinde bez zbytečné práce ..
17.) FAQ k čemu se to bude hodit ?
18.) Je opravdu význam této stránky tak dobrý aby jsi ji dával na Internet ?
19.) Spíše si udělej svoji vlastní stránku (osobní o sobě)
20.) Pročti si : Http://www.jakpsatweb.cz/ dostaneš velmi dobré základy ;)
21.) Přeji mnoho štěstí a vytrvalosti
Miloš
Měsíček
8.) Odkazy nepodtrhávej, ale dej jim hover
Už zase? Jozefe nevěř mu (blábolí ze sna) a odkazy podtrhávej.

11.) Ke všem odkazům dej title
Properuna proč?
Měsíček
Reaguji na Miloš :

Už zase? to mohu říct taky (odkazy nepodtrhávej)
to druhé jsem taky už říkal ;) aneb proč by tam neměl být = myslím, že důvod víš ..
aisukriimu
Měsíček

Ty si sa nejak v tych hodnoteniach rozbehol. Ale nie vzdy radis dobre (ako napr. teraz s tymi odkazmi) tak sa trosku krot. Mas dovod, preco by odkazy nemali byt podtrhnute? A naco im asi tak je hover, ked clovek ani netusi, ze to je odkaz?

Jedine odkazy, ktore podla mna mozu byt nepodtrhnute, su tie v menu. Ale ked hovoris len o "odkazoch", tak asi myslis odkazy vseobecne...
Měsíček
Reaguji na Aisukriimu :

Ano, to rozběhl .. těmi odkazy myslím hlavně ty v menu ! a šla by tam možnost, že by byly podtržené až po přejetí .. v obsahu to je jedno (i když i tak by to tam nemuselo být, ale to už nehodnotím), ale v menu se to opravdu nehodí ;) .. jinak důvod mám určitě odpověď v těch příspěvcích najdeš .
Miloš
Měsíček
těmi odkazy myslím hlavně ty v menu
Tak to máš napsat rovnou. Abychom se nehádali o pitomosti.
Samozřejmě že odkazy v menu jsou většinou natolik zřejmé, že nemusí být podtrženy.
Ale celou dobu to vypadalo, jako že podtrhávat odkazy v textu je chyba, což považuji za nesmysl.
A jak už jsem uvedl jindeš, o podtrhávání odkazů viz http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=29&topic=6 3394
Měsíček
Vyřešeno :

V menu N E P O D T R H Á V A T
V obsahu je to na citu člověka jakožto webmastera a webdesignera AMEN
« 1 2 3 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: