Autor Zpráva
amon
Profil
prosim o ohodnotenie redesignu :

http://smasty.ic.cz/index.html
Str4wberry
Profil
Odpovídám smastymu:
To mám jako porovnávat dva zmenšené screenshoty. Když už tak… alespoň plnou velikost.
amon
Profil
jak je libo. uz to je
amon
Profil
do kelu... ja som ich aj fakt zmensil...... bude ti to muset stacit..... stare si myslim pamatas a nove je uy na webe: http://css-templates.ic.cz
aisukriimu
Profil
Nemozem si pomoct, ale je to skoro to iste, az na to, ze to nove je bez zivota. Cakala som nieco uplne ine, kedze to povodne je viac-menej kradnute...
shaggy
Profil
Cool, zmenil si zelenú za šedú. Kvalitný redesign, posun k lepšiemu, skoro ako hulánov blog...
Nox
Profil
Stará verze: cizí práce
Nová verze: zmršená cizí práce (mrtvá šeď a horší menu)
co dodat...
chil_cz
Profil *
promin, ale neni na tom nic noveho ... navic takovyto "free clean apod" design je dle meho uz davno out. a jeste se zeptam, proc delas stranku se sablonama? to je jako konicek? ja si myslim ze v google kdyz si da nekdo vyhledat sablony najde mu to plne plno velkych databank, u tebe na ic.cz se do google dostanes kdovi kdy, neboli dle meho zabity cas ... no enem nazor, nechcu ti hazet klacky pod nohy nebo neco, su rad kdyz lidi maji konicky ;), ale nebudu ti ani lhat :) toz jen tak dal a at se dari ale hlavne naber nekde poradnou inspiraci ;) pekny den vsem ja chil!:)
amon
Profil
chil_cz jo, je to moj konicek
Měsíček
Profil
Reaguji na Amon :

1.) Příště ty obrázky dej přímo na vlákno a "jen hlavičku" nic jiného se skoro nezměnilo
2.) Text by mohl být buď v lince pod skleněnou polovinou v polovině a nebo přesně uprostřed ne ve třičtvrtině.
3.) To samé i hledač.
4.) Ikonka pro odeslání požadavku (v hledači) by měla být čtvereček ne obdélníček to je např. 10x10 ne 10x15
5.) Šedá je hezčí, ale jsou ještě hezčí barvy (dvojbarvy) třeba šedá a zlatá atd..
6.) Nelíbí se mi zelený text v šedé !
7.) Celé to spíše uspává, měl by si uživatele něják probrat = kontrast ;)
8.) Odkazy nepodrthuj
9.) Základní stránka by měla být hezčí než ty šablony (ostatní) což se říci nedá
10.) Hodnotil jsem jen design ne kód (to by toho bylo 2x tolik :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0