Autor Zpráva
Helmut
Profil *
Německé helmy -- Jak se zobrazuje stránka v různých prohlížečích v rozlišení?Německé helmy, další tam dám qečeru.
flying gentleman
Profil
no, vzhledem k tomu, ze je tam 5 obrazku helem a 10 radku textu, s tim problemy asi nebudou, protoze na takove prtave strance asi neni moc co zkazit
Kráťa
Profil
Uf. Jak píše flying gentleman co na na tom má zobrazovat? pět obrázků se fakt nemá jak pokazit (asi).
Juraj2
Profil
Nemáš tam dokopy nič, takže nemám čo hodnotit.
ferda83
Profil
Berkauf??? co to jako ma byt.nemecky umim ale tohle je blbost.
Fred
Profil
Asi jsem tupější, ale co znamená Poštou jen přes ověřenou uživatelskou identitu ?
Yuhůů
Profil *
Jestli to není tím, Freddy, že ve švabachu vypadá V jako B, víď. Zkus švabach např. frankfurter. Někdy nestačí německy umět nebo si si to jen myslet

Poznámka modetárota: pravý Yuhů v nominativu nepíše dvě ů na konci
Yuhůů
Profil *
Tak naopak, 2Fred: poštou je poštou, co na tom nechápeš? Asi ho někdo vypek' tak prostě nechce dostat špalek v krabici :-) Nebuď Inteligentně nechápavej, dědku.
Fred
Profil
Jen mě ta formulace pobavila, tak jsem na ní ukázal prstem ;-)
Fred
Profil
Jen tak na okraj, není náhodou tenhle údajný Yuhůů zároveň tenhle
pepazDepa?
Martin Kuželka
Profil
Frede, máš pravdu IP adresa odpovídá.
Fred
Profil
Martin Kuželka Že by zase nějaký Lišák ;-)
Lukasmage
Profil *
muzu se zeptat jak se da ta IP adresa zjistit ? : )
Martin Kuželka
Profil
Lukasmage: moderátorům se u příspěvků zobrazuje.
Lukasmage
Profil *
jo dik, ja si to myslel ale.. jistota je jistota : )
CoToJe?
Profil *
Ještě ti tam chybí pár odkazů, fungují jenom ty vzory
Sodár
Profil *
Dobre, teraz to máš ako sa hovorí kompletné. Predtým nebolo jasné, čo vlastne robíš. Hlavu tam máš, paticu tiež, možno len eště na niektorých stránkách trochu chybéj syntáxie. ale generálne som si tam čosi počietol. Na koľko výjde taká hotová, rozumieš urobená helma?
MI@SO
Profil *
jednoduchý design ,ale nie nepekný . No styl určite zmeň (inú farbu odkazov)
Helmut
Profil *
Na koľko výjde taká hotová, rozumieš urobená helma? Záleží, v jakém provedení a k čemu; jestli k historické rekonstrukci bitvy - tam se za "hotovou" helmu pohybuje od cca 3 tisíc. Pro motorkáře jsou helmy dražší kolem 4,5 tis. Kč/kus - nové polstry z pravé kůže a filcu tvořené modernějším designem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0