Autor Zpráva
BlastFX
Profil *
chtěl bych se zeptat, co si myslíte o těchto stránkách http://kmat.ic.cz
dělal jsem je pro kamaráda, podle našeho společného návrhu a jemu se líbily, ale pak si popovídal s jednim kokútkem ze třídy, co dělá webovky na zakázku, a co děsně rád kritizuje. Ten mu řekl, že sou hnusný a on mu věří :(, takže trval na tom, abych je stáhnul.
Jenže co sem se ptal ostatních, tak říkali, že to není zas tak špatný, tak nevim :-|

P.S.: psal sem to v PSPadu a zapoměl sem, že pro vykreslování náhledů používá vykreslovací jádro IE, takže jsem to neúmyslně optimalizoval pro IE a vzhledem k postoji kámoše-zadavatele se mi to nechtělo předělávat...
Měsíček
jednoduché a svůj účel splńující = velmi dobře, ale jestli chceš jít s módou tak ti musím říct špatnou zprávu v tomto směru je to hodně pozadu .. kdyžto tak vezmu možná i 10 let i více ..
aDAm
menu nepouzitelne
aisukriimu
Nepochopila som dolny posuvnik, menu...Okrem toho mas zle nastavene kodovanie. A modre pismo? Mno, nevim... :/
BlastFX
Profil *
aDAm, aisukriimu:
a otevítraly jste to v IE? tam mi menu funguje a a žádný dolný posuvník tam nemám (leda...jaký používáš rozlišení?)
r0me0
tak v opeře je to celkem mazec
aisukriimu
To ale neni moja chyba, ze nepouzivam IE. Mam Mozillu Firefox a som stastny uzivatel. ;P A to ake rozlisenie mam je tiez tvoj problem, ked chces aby to bola dobra stranka. (Btw, mam 1280x1024.)
aisukriimu
Este dodam, ze ti chyba paticka, neviem na prvy pohlad povedat co je odkaz a co zvyraznenie, a nemas klikaciu hlavicku....

Edit :
Este som potom pozrela kod:
- Na menu pouzi tag <menu> abo <ul> a polozky urob pomocou <li>.
- <h1 class="nadpis">Úvodní slovo</h1> ???
Dzuff
Profil *
v opere to je tezce rozhozene
BlastFX
Profil *
ze je to v opere, firefoxu etc. rozhozene sem rikal uz v prvnim prispevku (a taky sem rikal proc a proc to ted nebudu opravovat) a upozornil sem vás, že to funguje jen v IE...chtěl jsem zhodnotit jen design

a co se tyče toho menu a toho <h1 class="nadpis">Úvodní slovo</h1>, tak je to řešené tak stupidním způsobem proto, aby to mělo nějákou přijatelnou podobu i v prohlížečích bez podpory (nebo s vypnutou podporou) CSS, popř.: kdyby nebyl CSS soubor dostupný

hlavicka neni klikací, protože není kam by tě měla přeměrovat

ale jinak, v případě, že by tahle podoba stránek zůstala zachována, opravím ty odkazy a pridám patičku(pokud teda vymyslím něco smysluplnýho, co do ní napsat ;-p)
Kentaur
Myslím, že pokud je to zadarmo a tvůj kamarád se omezuje na tento rozsah informací a využití webu, tak by mu to mělo stačit. Na podobné téma lepší design nepotřebuje.

hlavicka neni klikací, protože není kam by tě měla přeměrovat
Třeba na úvodní stranu místo toho odkazu v menu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0