Autor Zpráva
chil_cz
Profil
dobry den, muzete mi prosim zkritizovat design

http://chilx.net/femininelust/

dnes se uzavira soutez a ja budu rad za jakoukoliv pripominku a napad na zlepseni designu ;) predem dekuji hodne inspirace preji a at se dari ja chil! :)
Flip
Profil
chil_cz
vypadá to docela pěkně, barvy trošku do retra, neboli do pleťové masky, nevadí, působí to dobře.
Hned mi nedochází o jaký server se jedná... nějaký dámský online magazine? nějaké kosmetické centrum?
Hlavička působí trošku prázdným dojmem (ale zase lepší trochu prázdným, než přeplácaným).

Políčka pro LOGIN mi přijdou zbytečně vysoké - to samé pro zasílání novinek a hledání.
Nevím jak bude vypadat hover v menu....

Oživil bych nějakým list itemem ty kategorie uprostřed dole... a také seznam v pravém sloupci Forums, Horoskopy... atd

Jinak pohoda ;) ať se daří Já Flip! xD
Měsíček
Profil
Reaguji na Chil_cz :

1.) Inputy na hledání, přihlašování, odběr novinek jsou moc velké,hodně bych je zmenšil.
2.) Ten obrázek na tisk stránky "print this page" by mohl být tvůj = hezčí
3.) Patička slabě nevýrazná, trochu ji ztmav, ale jen trochu

Celkové hodnocení 6-10 opravdu pěkná práce
chil_cz
Profil
dekuji panove, formulare jsem zmensil a emailem odeslal :) s tou patickou je to mysleno tak ze je to soucasti toho jakoby okraje, a chtel jsem spise svetlejsi pastelovejsi nez tmavsi vyraznejsi. ale dekuji za pripominku ... jinde se to muze hodit vic ;) ikonku pro tisk si myslim ze je lepsi pouzit klasickou, na kterou jsou lidi zvykli, nez nejakou s kterou si clovek vyhraje a je to jenom zbytecny graficky prvek navic ;) a oziveni kategorii je mozne ze by tam stacila alespon nejaka zeckovana linka, ale uz jsem bohuzel nestihl na nicem zapracovat ... dekuji za pripominky, at se dari a pekny vecer vsem ja chil! :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0