Autor Zpráva
mav
Profil *
Adresa webu: urbanist.uran235.com

Prosím o zhodnocení stránek. (Po obsahové stránce nejsou ještě kompletní.)
mav
Profil *
Jeste dodavam, ze chybi odkaz na home page, ktery mamv planu co nejdrive pridat do horniho menu.
Dranel
Profil
mav
Prilis mnoho grafiky a fcí - takové weby nemám rád, když mně pořád něco překvapuje a ruší...
roberta
Profil
-obsah by sa mohol zobraziť, aj keď mám vypnutý javasript
-pri vypnutých obrázkoch sa mi zobrazí iba čierna obrazovka

na to, že je tam iba text a pár obrázkov je to dosť nepoužiteľná a neprístupná stránka
mav
Profil *
jak zobrazit obsah bez pouziti JS posunovadel. musim poznamenat, ze design je presne dle predstav zadavatele, takze s tim asi moc nenadelam. Se zobrazenim po vypnuti obrazku urcite neco udelam.
Spangler
Profil *
Konecne neco originalniho a ne weby ktere vypadaji stejne az hanba.
yderf
Profil
mav
jednoducho nenastaviť height pre div, v ktorom je ten text. späť ho nastavit javascriptom. alebo inak, asi tam je overflow:hidden (neviem, nepozeral som), opäť to nastaviť cez javascript a normalne nechať :auto
Filips
Profil
mav
Moc se mi nelíbí barvy. Ten posuvník bych tam asi dal než jen nějaké šipky, nejdřív jsem si myslel že je to nějaký doplněk designu :)

btw v About me máš date if birth: master of architecture to mi nějak nedává smysl :)
matto
Profil *
nepaci sa mi cierne pozadie ...
Dranel
Profil
mav
Absolutně nepoužitelná stránka... skoro žádný text (samý obrázky), scrollbar nepoužitelnej, špatna čitelnost + dalši. Měl bys to zadavateli předložit a zeptat se ho, zda nechce změnit názor... možná ti nakonec ještě připlatí.
sofasurfer
Profil
"design je presne dle predstav zadavatele"

tento styl v danom odvetvi je silna masova zalezitost, je to len kopia dalsich predchodcov a len pokracovanie sireneho virusu v "architecture webdesign" ..na tvojom mieste, by som sa snazil presvedcit klienta o tomto fakte a skor ho motivovat niekam inam

k tomu designu konkretne

- nehodi sa pouzitie cierneho backgroundu, volil by som nieco svetlejsie, pripadne zapracoval patern
- grafika mesta nad strankou by nasledne vyznela inak, pripadne uplne vypustit
- nad fontom v menu by som tiez pouvazoval (nehodiaci sa sklon)
- font by som volil viac technicky
- prekaza biely okraj pri down.gif a up.gif, posobi to neprirodzene

vseobecny dojem je: prilis nevyrazne, neoriginalne, farebne nezaujimave
mav
Profil *
Děkuji zkusím co se dá, ale asi dobre vote pokud si zadavatel postavi hlavu, nic s nim nehne ani doporuceni co by mohlo byt lepsi.

Pro Dranel: Na úvodu jsem psal, že strának není obsahově vůbec kompletní. Je jeste spousta textů. ktere je treba pridat.
Dranel
Profil
mav
Nemluvím o obsahu... mluvím o textu v patičce (obrázkovej text) stejně tak jako slogan (taktéž obrázkem - proč?)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0