Autor Zpráva
5RAN
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

můj první opravdu dokončený web...

http://www.ches.cz/

co tomu říkáte?
možná časem přidám startovní stránku a html verzi, ale ted na to nemám sílu :-)
Marty
Profil
1) na začátku stránky je zbytečně moc volného místa
2) bílý text na červeném pozadí se do celkového designu moc nehodí
3) titulek s pomlčkami je zbytečně rušivý
FantomX1
Profil
Ja osobne neviem, vo flashi sa velmi nevyznam, ale celkom sa mi to paci. Az na tie odkazy dole, uzivatelia netu su uz zvyknuty na iste zazite pravidla a na mna ten efekt ze po prejdeni po odkaze sa zfarbi nejake pismenko, ale nie zarucene to na ktorom sa prave nachadzam ukazatelom mysi posobi rusivo a myslim ze aj na inych.

Dalsia vec je ta ze sa na moj vkus pomaly formuju tie stvoruholniky a musim dlho cakat kym sa mi zobrazi obsah a po opatovnom prezerani toho isteho obsahu je to zbytocne zdrzujuce. Ja by som to o dost urychlil, pretoze navstevnikov podla mna nebude zaujimat to ako sa vykresluju tie stvoruholniky.
kyklop
Profil
Mě se to moc líbí. Moooooooc ;-))
5RAN
Profil
kyklop: aspoň někomu :-) ... dík moc
Juraj2
Profil
Tie štvorce sa na môj vkus zobrazujú trochu dlho. Bilely text na červenom pozadí sa mi velmi nepáči. Celkovo je to však pekné a prehladné.
Hanz
Profil
Juraj2
Špatně udělaný ten Guestbook. Jdou ti tam odeslat i přízpěvky bez ničeho (bez jména emailu a textu).
Kráťa
Profil
Já bych zrušil tu vstuptestránku. Proč se nemůže otevřít hned to, co se otevře po kliknutí na "vstupte"? Pak ještě jezdící hvězdičku.
Ten obrázek mi přijde dost velký, výbec není vidět, že je pod ním ještě text. Na výšku by stačil poloviční.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0