Autor Zpráva
birma
Profil *
prosím o názor na design
http://na-skle.cz/zdenda/navrh2/pokus.htm (stránky jsou prozatím u mě než bude mít cenu odparkovat doménu, nezakládám zdvojené téma)
děkuji za reakce a rady
Tomáš Hanus
birma
v opeře ti to (obsah) ujíždí do leva. Jinak není co hodnotit.
kletely
birma
v OPERE je to dosť zle
pozry obrazky

HLAVA
Päta
PäTA
birma
kletely
hm takže musim najít nějakej způsob jak ty paddingy ošéfovat v opeře... :/
Měsíček
Reaguji na Birma :

Když chceš hodnotit "jen design" tak dobrá ..

1.) Pruhy v hlavičce nejsou pěkné .. alespoň ne v tomto stylu
2.) Hovery bych nedával červené
3.) Patička zase "styl mini na entou" nesnáším = zvětši ji
4.) Proč není e-mail v patičce jako odkaz ?
5.) Menu by mohlo mít nějáký rámeček
6.) Celkově stránka je velmi jednoduchá, nepřitahuje tak moc jak dnes lidé očekávají, ale doufám, že svůj účel bude splňovat = kdyžtak to zkus oživit

Celkové hodnocení 2 - 10
cuba.czech
Profil *
mrkef
zajímavá reakce

Jinak mi se to zdá vcelku fádní, něco těm stránkám chybí, jelikož jde o závodní "stránky" mělo by to mít šmrnc - trochu i pohyblivé, nějaký flashík nahoru místo té statické hlavičky
birma
Měsíček
cuba.czech
něco s tim budu ještě muset udělat - tohle byl druhej návrh, bratránkovi, pro kterýho ty stránky dělám, se líbil, tak jsem chtěla slyšet reakce někoho dalšího, teď se mi nahromadila nějaká jiná páce, ale od zejtřka se k tomu zase snad dostanu.
Jako inspirace mi měla sloužit tahle stránka http://msracing.cz/
birma
a jak na vás působí tohle?
má cenu se s tim dělat a zkoušet to nakódovat, nebo je to jenom blbej nápad?
Měsíček
nn, ten návrh (druhý) se mi moc nelíbí, to byl lepší ten první :-)
birma
Měsíček
jenže u toho prvního jsem pořád ještě nevyřešila jak to udělat funkční v Opeře. Navíc i tam bych musela dodělat ten pravej sloupec. No ještě si počkám, co na to bratránek a jdu tvořit něco dalšího (kéž by mě napadlo něco, co by se líbilo všem, ale to je asi nereálný :) )
Bubák
-moz-box-sizing:border-box}

To je pro Firefox, a co ostatní prohlížeče, Opera, Safari Konueror?

www.jakpsatweb.cz/css/moz-box-sizing.html
birma
Bubák
vim, že to pro operu nefunguje, jaksi jsem přehlídla příkaz pro operu (já hlava dubová jsem si ho všimla až teď), takže díky moc
birma
tak jsem si hrála dál a vylezlo mi ještě tohle (hlavička je prozatimní, počítám, že pokud budu dělat tohle, tak jí pozměnim)

tak moc prosim o nějakou konstruktivní kritiku, ať se pohnu z místa (vypadá to, že bratránkovi se bude líbit všechno, tak ať je to koukatelný)
předem dík všem
Manq
birma
Chybí důraz na detail. Až získáš cit, bude to lepší. Chce to zkoušet a zkoušet.
birma
Manq
Chybí důraz na detail
u kterýho z těch návrhů? u všech? nebo u toho posledního? (tam o tom vim, je to hrubej návrh)
je mi jasný, že cvičení dělá mistra, právě proto potřebuju aby mi to někdo rozumnej zkritizoval
Manq
birma
aby mi to někdo rozumnej zkritizoval
To jsi zde správně :-). Mistrů je zde opravdu dost :o).

Myslel jsem víceméně všechny designy. Uč se od opravdových mistrů grafiky. A pamatuj, že i v jednoduchosti je síla.
birma
tak jsem si pohrála ještě s tim poslednim návrhem vylezlo toto.
Měsíček
zajímavé, ale dal bych přednost tomu předchozímu
Kentaur
birma
Mně osobně se nejvíce líbí poslední design, ale máš tam hrozně moc obrázků, takže je třeba dost dobře doplnit title, alt a případně někde zařídit, aby obrázky fungovaly pouze jako pozadí a text byl vepsán normálně.

1. Obyčejný (u obsahu, nikoliv ve sloupcích) text bych je pro svůj účel příliš tučný a veliký.
2. U boxů v levo bych zvětšil pravý padding.
3. Jinak to zkus uveřejnit, at se koukneme na taky kod.
birma
Kentaur
máš tam hrozně moc obrázků
celý kromě hlavička to chci udělat jako pozadí
Jinak to zkus uveřejnit, at se koukneme na taky kod
nakódovaný to neni, jde mi právě o to, jestli to má vůbec cenu kódovat.
ad. 1. 2. udělám při kódování
birma
Tak bratránkovi se nejvíc líbil ten úplně první návrh, trochu jsem si s tim pohrála a vzniklo tohle. Je na tom výrazně špatně něco co nevidim? Ať to opravim, než se pustim do kódování?
Měsíček
co to je za nová móda, stránka z pruhů :-o
birma
Měsíček
mě se to dobře dělalo a zatim se mi to líbí (doufám, že se z toho nevyspim) a protože jsem poměrně nekritická, tak se ptám, jak to vypadá. Pokud z toho bude nová móda budu poctěna :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0