Autor Zpráva
dawe
Profil *
moje stránka www.dawedessouse.wbs.cz
koudi
Profil
Příšerná hudba, příserný obsah, navíc vytvořeno přes websnadno.cz, čili není co hodnotit.
zoZo
Profil
Fuj, dej pryč tu hudbu a nechápu, proč sem dáváš web, který si ty nedělal. Přez websnadno to asi umíme všichni.
Měsíček
Profil
Reaguji na Dawe :

1.) moje stránka xxx = neboj mi víme, že je tvoje ;)
2.) Barvy nejsou sladěné, a pokud je to o hip-hopu měly by navazovat i jeho atmosféru (což zde není ani náhodou)
3.) Vytvářej si svoje vlastní stránky (tak za půl roku by jsi mohl udělat lepší než je tady tahle)
4.) Jinak bych k tomu měl plno věcí, ale nemá to cenu, protože stejně nic neopravíš, ani nezlepšíš, protože šablony hold makají za tebe.
5.) Hudba na stránkách ?? Víš proč ne ? Třebas poslouchám svoji oblíbenou mp3 a najednou do toho nějáká hudba, která se mi stejně nelíbí .. myslím, že mě to přiláká ?? Právě naopak, okamžitě ji budu nucen vypnout .. zamysli se nad tím.

Celkové hodnocení 0,4 - 10
Iver
Profil *
No viděl už jsem horší stránky, všechno bych překousl, ale nevím co je to dnes za módu psát místo jednoduchého V dvojité. Wíte jak to myslím :D
dawe
Profil *
Já vím je to moje první stránka, časem se ale chistám na moji tvorbu samozřejmě že ne na wbs ani na podobných šablonách. O te hudbě mi to řikal už víc lidí takže hudba pujde asi pryč a jinka co stou hip hop atmosférou? poradtě co změnit a co dodat aspon něco málo. ale dík.
Měsíček
Profil
Reaguji na Dawe :

Není zač, už to, že jsi se odhodlal zbavit té hudby je velký pokrok, jinak atmosféra hip-hopu .. tady nepomůžu já, ale google, kde můžeš zkusit hesla : "hip-hop web" a další ;) určitě něco najdeš .. jinak šlo nám o to, že když používáš šablonu tak to má velké nevýhody :

1.) Nikdy se nenaučíš pořádně dělat stránky
2.) Tvé stránky můžou být klidně tak kvalitní jako od 7 leté holčičky, která pochopila, že v dnešní době musí mít taky svůj "blog", aby šla s módou ..

a proto hezky odzačátku : viz Http://www.jakpsatweb.cz/ a další :-)

Přeji mnoho úspěchů a odhodlání ..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0