Autor Zpráva
chil_cz
Profil
dobry den vsem na foru. s kamaradem rozjizdime eshop a zajimalo by mne vas nazor na prvni graficky nahled ... skusil jsem trochu jinak pojmout rozpolozeni loga vymenou za vyhledavani, uprostred nahore jsem dal flashove upoutavky, no budu rad za kazdou pripominku ;)

http://chilx.net/shoppinggods/

predem vsem dekuji a preji hodne inspirace ja chil! :)
Měsíček
Profil
Reaguji na Chil_cz :

1.) Nevím kde jsi se naučil dělat tak vysoké prvky inputů (je to hrůza a odrazuje mě to), nauč se je mít normálně .. vážně se to nehodí ..
2.) Ten gradient s levého boxu se špatně vpíjí do gradientu v obsahu (neladí přechod)
3.) No typ písma by šel možná zlepšit, co říkáš ?
4.) V patičce bych tu černou linku možná nechal dotáhnout úplně ..
5.) Tlačítko "enter" se mi nehodí do toho přihlašovacího dialogu možná bych to změnil za nějáké jiné ..
6.) Na té stránce je hodně prvků = odvádí pozornost a člověk se nemůže soustředit na určitou věc .. zkus to trochu sjednotit .

Celkové hodnocení 4,5 - 10
chil_cz
Profil
dekuji za prvni pripominky ... velke inputy delam proto aby lidi hned upoutali a budto se prihlasili coz je pro eshop nejdulezitejsi, kdy inputy zmizi, a nebo aby hned vedeli kde se vyhledava ... s gradientem mas pravdu ten mi taky neak nesedi, nevim jeste neco s tim vymyslim ... typ pisma myslim jako treba z tahomy arial nebo nejaky jiny? ja prave nevim tech systemovych co maji os standartne moc neni ... patickou myslis asi ten prechod, ten jsem zkousel a moc to sekalo pozadi ... s enterem mas taky pravdu na tom sem se zasekl nejvic a toto mi vylezlo, no skusim tomu venovat vic nez pet minut :) a hodne prvku jelikoz je to eshop tak to da smysl ze je tam toho hodne, a jestli myslis prvky designove tak tam myslim ze to hodne sjednoti ten flash, ktery vsechny ostatni prvky prebije a na ostatni se bude pak lepe soustredit ... no vypada to ze se bude tento navrh delat tak dam vedet az pojede, budu rad za jakekoliv dalsi pripominky ;), at se dari a hodne inspirace preji ja chil! :)
quinux
Profil
chil_cz
1) Ta hlavička je imho příliš obrovská
2) Zarovnán doleva je jen grafický návrh nebo to takto plánujete i nasadit? Zarovnání doleva již dnes není příliš dobré, vzhledem k tomu, že se čím dál více začínají prosazovat širokoúhlé monitory
3) "More popular products" - to je jako co? Chceš provozovat e-shop a prodávat své produkty nebo vydělávat na reklamě?

Celkově se mi líbí to logo, to se ti povedlo, ale jinak je to dost chaotické.
quinux
Profil
chil_cz
velke inputy delam proto aby lidi hned upoutali a budto se prihlasili coz je pro eshop nejdulezitejsi
Není. Nákup musí proběhnout i bez přihlášení/registrace. Nejduležitější je, aby uživatel nemusel přemýšlet nad tím co a jak má udělat.
chil_cz
Profil
hm dekuji quinix, zajimave poznatky ... hlavicka je velka enem na uvodce, na dalsich podstrankach uz nebude hlavni popis a bude to vypadat trocha jinak. navrh sem chtel zarovnat doleva, po delsi dobe neco do leva zarovnaneho, no uvidime podle navstevnosti a proklikatelnosti na podstranky jak to bude fungovat a mozna udelame neake skin na stred. a chceme delat pouze resellery mit traffic par desitek tis lidi denne tak proc tam adsense nenechat ;) a co se tyce anon nakupu tak to na tom neco bude, jelikoz delame resellery tak problemy s nevyzvednutim zasilek a tak mit nebudem, kdybysme posilali veci my tak eshop anon v zadnem pripade nenecham ;) diky moc za pripominky a at se dari ja chil! :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0