Autor Zpráva
lukysy
Profil
Ohodnoťe a zkritizujte můj blog pls!

Všehochuť
Michalek
Profil
Je to jako na pouti, takovejch barev :-) Pri scrollovani se mi cela stranka cuka, do kodu jsem nekoukal a stve me, ze nedivim kde je aktualne scrollbar (ma stejnou barvu jako pozadi) a nevim jak je stranka jeste dlouha. To je ve skromnosti vsechno :-)
dejwy
Profil
Silene barvy ke kterym se vubec nehodi logo vlevo nahore.
ERiK004
Profil
Priklanim se taky k vyberu barev nebyl moc stastny trocha toho upraveneho vzhledu by neskodila no ale kazdy jsme jiny tak ti preju aby jsi se zdokonaloval mas toho hodne pred sebou :))
bojars
Profil
Je pravda, že tie farby som mal pred chvíľou na compe (W98SE- zase som od neho chcel priveľa, budem musieť popremazávať "*.chk" súbory).

Ale robíte z toho takú vedu:
Čierna hore do banneru pod to logo,
modrá nech je "navy",
pár svetlých odtieňov žltej a okrovej na písmo
a odkazy nech zostanú tou svetlo modrou,
a potom už nebudete mať o čom debatovať.
lukysy
Profil
Takže díky za kritiku, je to tak jak jsem myslel. Je připravena nová verze a ta je barevně slazenější.

Michalek: Cuká? No všechny rozměry obrázku nastavuji, tak nevím, čím by to mohlo být. Na kódu by jsi moc nevykoukal, protože s ním nemůžu skoro nic dělat. Můžu měnit jen CSS a to validní je (oproti HTML)

dejwy, ERiK004: Ty barvy budou už ve zmiňované verzi jiné... :o)

bojars: Celý nový design půjde trošku do světlejších modrých a o té světle žluté zapřemýšlím...
bojars
Profil
lukysy: všetko je len na tebe, to bol len taký okamžitý nápad, keď to má byť svetlé, tak sa to musí ladiť zase ináč, len pod to logo asi "ide" viac čierna, tak som si myslel že to treba ladiť na tie tmavé farby.

Ono to stále je vždy nakoniec ináč, záleží na momentálnej situácii. Dajú sa používať aj krikľavé farby, použil som ich dosť brutálne aj tu a dokonaca aj Courier, čo mnohí neznášajú, len to nie je stránka na dlhé čítanie.

Tam, kde sa má niečo čítať má byť "pokoj", tak mysli na to, keď to budeš ladiť:
Pokoj a dobrá čitateľnosť sú najdôležitejšie. Možno viac, ako atraktívny design.
Však uvidíme.

Prajem Ti všetko dobré.
Russell
Profil *
clovece co mas s tou modrou???
lukysy
Profil
bojars: No asi to o borderuju a dám tam do nadpisů přechodové pozadí... btw: Tam ta page je super, vypadá to dobře, tak jakoby to bylo ze starší doby...

Russell: Ani nevím, ale jak se tak dívám, strkám to na všechny své stránky... :o)
Vašek
Profil *
Souhlasím s kritikou barev. Po kliknutí na vložený printscreen se sice zvětší, ale místo písma tam mám "rozsypaný čaj".
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0