Autor Zpráva
cuba.czech
Profil *
Dobrý den,

chci se zeptat jak by jste zhodnotili nebo
naopak zkritizovali novou zimní podobu shopu: www.akunaradi.cz

díky za každý názor

Jakub
Iver
Profil *
Nevypadá špatně, jednoduchá a bez přehnaných efektů.
Bubák
fortuny,strihacky,formatovaci pily,generatory,balancery,tlakove maznice,hoblovky,ofukovaci pistole,elektrocentraly,stolni brusky,cistice,kladiva,vrtacky SDS,pilniky,uhlove brusky
lepici pistole,lesticky,magneticke vrtacky,drazkovacky,nuzky na plech,horkovzdusne pistole,sekaci kladiva sds,priklepove vrtacky,aku razove utahovaky

Udělej ten text větší a kontrastnější. Nebo je to praSEO?
cuba.czech
Profil *
Bubák
jj todle je pro SEO :-) ale nejsem moc rad že jsis toho všiml :-)
Gekon
cuba.czech
Jj, tohle je PRASEo. Hlavně co se kódu týče.
Nox
Tabulkýýýýýýýýý :/
Hlavička by mohla být o něco víc kontrastnější (rozdíly mezi prvky), zlepšit barvy (modrá),
celkově kvalitu
Je vidět poslepování z různých fotek - neupravil jsi dobře nástroje (hladkost toho modrorůžovýho cosi
oproti hrubosti té stříbrné vrtačky)

Lišta "s produkty u nás" nenavazuje ani navrchu, ani na spodu

Pokračování příště...
Miloš
Pohyblivé upoutávky (flash) jsou obtěžující svinstvo. Pokud něco takového potkám a ještě ze stránky neuteču, z principu to blokuju.

Úvodní stránka má 792 kB – jsi normální?
Mám-li ADSL – 2 mbit/s, tak to přežiju ve zdraví, ale pokud se budu připojovat přes GPRS, tak při (optimistický odhad) 32 kb /s budu stránku načítat jak dlouho?
32 kb/s = 4 kB/s
792 kB / 4 = 198 sekund, tedy 3:18.
Na to se ti každý víš ty co, že jo.

Stránka je dlouhá jak Lovosice. Musí to tak být?

S vypnutými obrázky (proč by je někdo vypínal? Tak třeba zmíněné GPRS…) je pohled na stránku k poúpukání. Tuna zbytečných obrázků s alt="nic" – co je to za stupidní alt?

Dnes je pátek 30.11.2007
Proč je tam takováhle pitomost? K čemu je mi to dobré? To jako že se na tu stránku budu chodit koukat na (beztak nečitelné) datum?

Stránka (resp. flash na ní) mi shodila IE7.

Menu se při zvětšení písma rozpadne (ve FF to zvětšit jde, Opera mi sama takto miniaturní písmenka odmítne a zobrazí automaticky větší. to, že používáš jednotky v IE nezvětšitelné to nezachrání).

Kód – směs tabulek, inline stylů, fuj fuj nehrám.
fruit
Pohyblivé upoutávky (flash) jsou obtěžující svinstvo.

Mne se flash nekdy líbí, tak nevím, zda-li ho používat, protože se mi zdá ok, anebo ne, protože nevím, zda-lí se to líbí lidem :)
Bubák
Tabulkýýýýýýýýý :/
Ale "jen" šestinásobně zanořené, to už jsem viděl, navíc dnešní rekord je sedminásobné zanoření tabulkek.
Miloš
fruit
Mne se flash nekdy líbí
Já taky nejsem proti flashi jako takové, z principu, proto, že je to flash.
Mně vadí, že se na stránce něco zbytečně hýbe.
Jestliže se na stránce něco pohybuje, strhává to na sebe pozornost.
A jestliže se nemohu soustředit na zbytek stránky kvůli pohyblivé reklamě, pak jednoznačně mluvím o svinstvu.
cuba.czech
Profil *
Děkuji všem za komentáře, i když jsem chtěl původně zkritizovat jen design tak jste se vrhli i na kod stranek, což není sice špatné ale bohužel s tímto nic nenadělám. Je to jednou koupená šablona od www.ekonstrukter.cz takže tdy mám ruce svázané ale všechny tyto poznatky schovávám a pak předhodím k nápravě.

Co se týká flashe tak jste se tu na tom dost shodli takže jakmile si udělám nato chvilku tak to opravím na statické obrázky - jako většina jste vyhráli :-)

Datum které je nahoře je zřejmě ze strany programátorů webu nějaká snaha o to aby web vypadal aktuálně - nic jiného mne nenapadá a jelikož to je nenápadné a nikoho to neruší tak to ani nějak neřeším.

Bohužel ani velikost písma a to že je stránka s několika vnořenýma tabulkama tak s tím také nic nenadělám - je to holt šablona jak jsem psal nahoře.

Nox
to modro růžové cosi je aku šroubovák/vrtačka :-) (dodatek pouze mimo mísu)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0