Autor Zpráva
Pavel Ronovský
Profil *
Ahoj,
prosím o kritiku našich stránek. Chceme je vylepšit a rádi proto přivítáme jakýkoliv feedback! :-) Díky
Dranel
Profil
http://www.top-pojisteni.cz/
Dranel
Profil
Pavel Ronovský
Pěkné až na hover u záložek - nějak mi k tomu nesedí :/
Tomáš Smetka
Profil
Podtrhávej odkazy! Na úvodní stránce jsem zmaten, nevím na co můžu kliknout a na co ne...
Miloš
Profil
Tomáš Smetka
Naprostý souhlas. (Už jen aby se tady vynořil Měsíček s tvrzením, že se odkazy podtrhávat nemají; hahaha).
Takže – Pavel Ronovský – opravdu radím odkazy podtrhat (není třeba v ouškách, tam je snad zřejmé, že jde o odkazy a podtrhnuté by to nevypadalo pěkně).
A to červené podtržení odkazů nevypadá jak v menu, tak pod bílými nadpisy, ani trochu pěkně.

Maličká písmena. Na námitku, že je můžu zvětšit:
1) Proč bych to měl dělat já; a tohle je opravdu příliš prťavé
2) V Exploreru text nejde zvětšit (nevhodné jednotky, px nebo pt)
3) Opera takhle malá písmenka neakceptuje a rovnou ukáže větší (a text v menu pak leze z oušek).

Stránka se tím trochu natáhne, ale to pak zase půjde zkrátit v textech. Přijde mi beztak, že je toho na té úvodní stránce moc.

Musí tam být flashová reklama v pohybu? Vím, jsou to jen dva malinké obrázky, ale stejně to odvádí pozornost. To, co se hýbe, bych jako návštěvník blokoval.
vertigo4
Profil
opravdu bych změnil podtržení odkazů v ouškách a změnil na hover a naopak bych zase nedával hover u těch tel. čísel, protože to mate

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0