Autor Zpráva
Radek Novák
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

http://www.webgames.cz/

Je to má první větší práce ve flashi, nepouštěl jsem se proto do nějakých složitých animací.

Co se vám na tom líbí / nelíbí?
Gekon
Profil
Červené a zelené styly jsou hnusné.
Kdyby se tam neotáčelo to kolečko, mohl by to klidně být statický jpg/png a nikomu by to nevadilo.
Radek Novák
Profil
A čemu vadí, že je to flash? Logo je dělané v 6. verzi, což má na dané adrese více než 99% lidí (dle Google Analytics). Celková velikost činí 16KB bez jakékoli komprese (Což by u jpg/png/gif trochu znát bylo). Nevidím tedy důvod proč z toho dělat statický jpg/png/gif..
yenna
Profil
vypada to v pohode....
ale nema to tam zadny prakticky vyznam, zbytecne to odvadi pozornost od cteni ;)
ten web neni o kolotocich ani vodnich mlynech, tak proc?
rednek
Profil
to je pravda, vsetko co sa pohybuje blika kvika etc odraduje pozornost a je to neprijemne
najuniverzalnejsie riesenie by bolo keby bola len nejaka jednoduchsia animacia ked stranku navstivis, a potom sa tam vsetko pohybovat a blikat prestane
User si teda ako prve vsimne logo, ktore ho potom uz dalej nebude rusit
embee
Profil
rednek
slysel jsi nekdy o bannerove slepote? :)
pietro
Profil
No uzivatele si evidentne logo oblibili, podle te ankety, to bych rek ze muze byt rozhodujici:)
Kentaur
Profil
Radek Novák
Velikost 16kb zní dobře
Logo je docela pěkné, ale vzhledem k oranžovému menu logo do webu moc nezapadá, nadpis na logu není příliš čitelný.
Doporučím Ti WebGames.cz napsat odsíny oranžové.
rednek
Profil
embee
nope
Radek Novák
Profil
yenna
Zkusil jsem tedy dát na web anketu. 11% lidí by chtělo rotující kolečko vypnout, 61% lidem se animace líbí a 28% je to jedno. Animaci tedy prozatím nechám :-)

Kentaur
Díky za tip, zkusím si s tím trochu pohrát a možná i to rotující kolečko bude mít oranžový nádech.

rednek
Nevím jestli zrovna tato animace je nějak nepříjemná a návštěvníky ruší..
embee
Profil
rednek
je to takovy psychologicky efetk, ktery opravdu funguje - jde o to, ze cim vice clovek chodi na net a checkuje stranky, tim mene na nej pusobi bannery, animovane kraviny a tak a ve finale si jich uz vubec nevsima, ani netusi co na nich je... u me to tak treba funguje, vubec nevim co kde na bannerech je :) rekl bych ze s tim logem to bude obdobne, ta animace tomu fakt nevadi
Rokka
Profil
Ahoj, ykus udělat tomu stínu efekt rozostření. Mohlo by to být hned o něco zajímavější. To je můj názor. Dělá se to pomocí modify --> shapes -> convert lines to fills. Pokud to máš jako text, budeš ho ještě muset převés na obrázek pomocí ctrl+B.
kletely
Profil
Radek Novák
pekné...
...len keby to nevytrčalo z rámu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0