Autor Zpráva
ybznek
Profil
Ahoj. Udělal jsem nový design. Nanapadalo mě, jaké barvy použít, zdá se mi, že některé barvy na webu vůbec nesedí k sobě, tak to zhodnoťte.

A porovnejte se starý designem

Nový design
Starý Design
Měsíček
Profil
Nový je lepší, ale proč hlavička tak velká a patička tak malá? Co to tak udělat stejně?
ybznek
Profil
Měsíček
Co mi doporučuješ? Zmenšit hlavičku, nebo zvětšit patičku?
Měsíček
Profil
udělat to stejně hlavičku krapet zmenšit a patičku zvětšit, aby to bylo vyrovnané.
Miloš
Profil
U nového bych doporučil max-width
ybznek
Profil
Miloš
Tak trochu nechápu...
shaggy
Profil
Měsíček a prečo by mala byť pätičká gigantických rozmerov? To čo je za nápad? Hlavička nemusí mať rovnakú veľkosť ako hlavička, skoro nikde sa to tak nerobí.

V čom si robil tie oblúky (napr. naľavo od toho textu "Web-design ke stažení")? Vyzerá to, ako keby si ich ručne vystrihol z papiera a potom nascanoval :P
Měsíček
Profil
shaggy : a kdo to říkal, že to tak musí být, řekl jsem, že k "tomuto" webu by se to více hodilo ;)
Miloš
Profil
ybznek
Tak jinak – ta stránka nemá pevně nastavenou šířku. To sice nevadí, nemusíš ji šněrovat do konkrétních rozměrů. Ale: při vyšších rozlišeních se roztahuje, roztahuje a roztahuje do šířky, až to není hezké. Třeba já mám rozlišení 1360×1024 a už to nevypadá nic moc.
Při rozlišení 1600×1200 (a podobně širokých, viz třeba širokoúhlé LCD) je to vysloveně ohavné (logo a horní navigace se ti rozjedou do stran).
Proto zkus zauvažovat o nadefinování maximální šířky, do které povolíš stránce se natáhnout. Já bych jako snesitelné maximum viděl 1100px.
Více si o tom přečti na http://www.jakpsatweb.cz/css/max-width.html
Nox
Profil
Při rozl.mon. 1280x1024 zabírá tak 60% reklama+sekce novinky (která není až tak důležitá),
což je dost nevhodné

V kódu máš někdě uvozovky, někde ne... hlavičku (meta) trochu zestřízliv, např. keywords jsou skoro k ničemu

Menu je kdesi úplně mimo....

Celkově bohužel dost slabé...zkus se kouknout po webu na kvalitní stránky, jak vypadají
ybznek
Profil
Miloš a Nox

Přemluvil jsem monitor na rozliśení 1280x1024 -
Obsah a menu zůstali stejně veliké - zacentrováno uprostřed - to se mi zdá v pořádku
Logo a horizontální menu se rozjeli do stran - mám je také nechat upřostřed, jako menu a obsah?
pozadí hlavičky a patičky bych nechal po celé šíři monitoru.

Je to takhle dobře?
Miloš
Profil
Logo a ouška ošklivě ujíždí. Co ty na to?:
 
ybznek
Profil
Miloš
Zkus to těď, mělo by to být lepší
Miloš
Profil
ybznek
Jo jo, teď už se to nerozpadá.
ybznek
Profil
V jakém programu mohu udélat neozubené oblouky?
Měsíček
Profil
photoshop, gimp ..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0