Autor Zpráva
Ryan
Profil *
Chtěl bych poprosit o hodnocení webu entity11.com. Chtěl bych především, aby jste zhodnotili logo stránky vyrobené ve Photoshopu, SEO optimálnost (trochu jsem editoval šablonu), vybavenost funkčními doplňky (popřípadě co za funkce zde chybí) a zvolený způsob monetizace. Děkuji.
LukeZzZ
Profil
Kód nemá cenu komentovat i když není validní => CODE BY WORDPRESS

Co se SEO týká (nejsem žádný expert), ale proč nejsou vyplněny KEYWORDS a všechny nadpisy na úvodní stránce jsou H2?
To mi přijde trochu nelogické. Takže bych asi promyslel trochu lepší strukturu textu.

Výběr šablony bych řekl že by mohl být zdařilejší. Toto rozložení se mi příliš nezamlouvá, ale to je dozajista věc vkusu - konkrétně se mi nelíbí dva sloupce vpravo, přijde mi to dosti nepřehledné.

Logo webu bych řekl že je poměrně zdařilé, ale kdyby bylo přes celý vršek a komponenty by byli až níže bylo by to určitě hezčí, ale jak říkám věc vkusu.
Nox
Profil
Co se SEO týká (nejsem žádný expert), ale proč nejsou vyplněny KEYWORDS a všechny nadpisy na úvodní stránce jsou H2?
keywords jsou defakto k ničemu a většina nadpisů nemá váhu h2, když by jich bylo moc tak by to nepomohlo, imho naopak by se snížila váha

Také mi to přijde nepřehledné, především pravá část takové moře

Logo není zlé, až na ty fonty (čili defakto jediné, co jsi tam dělal, zbytek jsou vlastně 2 fotky na sobě, ikdyž
celkem dobře ořezané)
jen není moc dobře zakomponované
RuleZZZ
Profil
Ta pani.. Tedy to logo je opravdu pěkné, ale když se mi zobrazila stránka, první co mě napadlo, že je to nějak nešťastně posunutý obrázek. Myslím, že kdyby se ta šedivo-modrá lišta natáhla nad obrázkem přes celou šíři, že by to mohlo vypadat líp. Každopádně logo je strašně přilepené k vršku stránky.
Ryan
Profil *
Tak jsem stránku ještě předělal a logo je nyní přes celou šíři webu.
jujin
Profil *
Menu je až nahoře, to se mi nelíbí. Popravdě řečeno i jsem ho napoprvé chvíli hledal.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0