Autor Zpráva
jaroslav
Profil
Dobry den, zajimal by me nazor na tuto stranku http://www.buenosairestango.cz

Predem dekuji za rady,
Jaroslav
rhintin
Profil
změnil bych celej design tohle bylo moderní tak před 10lety.taky jsem moc nepobral proč je tam tolikrát   od čeho pak máme text-align: a padding.
Taps
Profil
jaroslav
souhlasím s kolegou...zkus to celé upravit
filip186
Profil
Pozadí jak před 12 lety, menu je dost zvláštní (nepochopil jsem, co je to to hnědý a navíc se to tam vůbec nehodí), no nevím. Docela by to šlo až na ten vzhled, ten určitě předělej.
vertigo4
Profil
ty čísla v hlavičce jsou dost zbytečná
vertigo4
Profil
pardon všem češtinářům... ta čísla :)
RuleZZZ
Profil
1) Změnit hlavičku. Udělat jiné logo.
2) Dřevo v menu se tam opravdu nehodí.
3) Alt k tomu dřevu je divný. Myslím tím to: ,, podmenu je zobrazeno na vodorovné liště", ať už to znamená cokoliv.
4) Nevim, co je ten modrý text pod menu. Nějaké novinky? Tak tomu dej nějaký nadpis.
5) Mailto v hlavičce je sice pěkné, ale většina běžných uživatelů nepoužívá Outlook. Zkus místo slovem ,,webmaster" odkazovat přímo e-mailem.

Hodnocení 3.5/10, vzhledem k zastaralosti vzhledu.
jaroslav
Profil
Děkuji za názory, modernizace bude asi nutná, ačkoli starší vzhled byl trochu úmyslem.
To dřevo je část parketu jedné významné tančírny v Buenos Aires, pravda, moc se tam nehodi.
Ta čísla symbolizují základní pozice v metodice výuky tanga. Ale asi vetšině lidí to nic neřekne, chtěl jsem tím vyprovokovat zamyšlení nad tím, co to vlastně znamená.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0