Autor Zpráva
RuleZZZ
Profil
Opět to není žádná dokonalost, ale snažil jsem se. Chtěl bych znát Váš názor. Kino Sokol
Měsíček
Profil
Reaguji na RuleZZZ :

1.) Jako titulek stránky :::xxx:::? To není zrovna nejhezčí, když už tak .::xxx::. nebo ještě lépe to tam nedávat vůbec.
2.) Jste návštěvník xxxx a k čemu mi to je?
3.) Ty reklamy to hodně kazí nechceš pro ně udělat special položku "reklamy"?
4.) Ten hover a podtržení bych udělal přesně naopak = nepodtržené a po přejetí podtrhnout
5.) Ten obrázek u "Kontakt" je jakejsi divnej ...
6.) Proč máš interní a externí styl? Podle mě je lepší mít jen jeden ..
7.) width=920 height=1000 ty uvozovky by tě nezabili, ale budiž :-))
8.) Tady jsi byl ? http://validator.webylon.info/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.kinosokol.wz.cz%2F
9.) Nějáké ohraničení stránky by nebylo na škodu.
10.) Celkově by šel design ještě "vylepšit" ;)

Celkové hodnocení 1,5 - 10
Railbot
Profil
Je to amatérský děs a jakožto obyvatel Kladna a člověk, který má s tvorbou webů cosi společného, se stydím, že má nějaké jeho kulturní zařízení takový web. Ale abych nebyl labuť, pokud bys potřeboval s něčím konkrétním pomoci, tak se ozvi.
RuleZZZ
Profil
¨Měsíček

2) Nevim jak ty, ale já na návštěvnost stránek, na které lezu, občas kouknu. Každopádně už to tam bylo.
3) To prý musí být vidět, není to z mojí hlavy.
6) Jedině, že bych nechal interní, protože externí nemůže být stejný pro všechny stránky.
8) Nebyl. Vcelku mě validátor moc nezajímá, pokud se stránka zobrazuje.
9) Nemám ponětí, jak to myslíš..
10) Taky si myslim. Proto píšu sem.



¨Railbot

Paráda. Hned vím, jak to vylepšit. I když kritika "amatérský děs" mi příjde dost přísná. Každopádně já jsem amatér. Ale pokud tohle považuješ za "amatérský děs" mrkni na stránky našeho druhého kina. :)

Ale protože máš moc pěkné stránky, možná se nechám inspirovat a vytvořím stránky tvým stylem.
Railbot
Profil
RuleZZZ
Promiň, ale vesměs vše je to špatné. Nemá cenu to moc rozepisovat, Měsíček vypíchl alespoň něco.

No, raději si tu lákavou podívanou nechám ujít, myslím, že tuším, jak ten web vypadá.
rommy
Profil *
chceš-li znát názor, tak můj názor je, že to vůbec nevypadá hezky a to jsem použil hodně shovívavý výraz...jsem ze stejný ulice jako Railbot, tak asi máme oba stejný výhled z okna :-))
RuleZZZ
Profil
¨Rommy

Jo je to paráda. Z takových komentářů hned poznám, co je špatně a co mám změnit.
rommy
Profil *
RuleZZZ
1.) chtěl jsi názor
2.) i když se jedná o kino, neznamená to, že to musí být postaveno de facto na černobílé
3.) v nabídkovém menu, které už je od obsahu oddělené, bych já osobně nepoužil podtržené odkazy
4.) proč program kina jako obrazový formát??
5.) Další služby - proč přes nehezké bannery ta nabídka? ta může být bez nich jako nadpis v článku
atd..
fandaa
Profil
Líbí se mi pouze to menu.. :))))
RuleZZZ
Profil
rommy

1) názor "JE TO HNUS" je naprd. viz. http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=38 11
2) To je fakt. Zkusim s tím něco provést.
3) Joo. Měnim.
4) Protože s psaním je práce jak nakakáno. :) Každopádně je důležitější, aby lidi věděli, co hrajeme, než aby si mohli kopírovat z programu.
5) Asi vím, jak to myslíš, ale nejsem si zcela jist.


fandaa

Paráda. To se tady většině nelíbí. :D
rommy
Profil *
RuleZZZ
neřekl jsem, "JE TO HNUS" , řekl jsem, že to nevypadá hezky...to je snad rozdíl
RuleZZZ
Profil
rommy

Rozdíl to je, ale já to napsal v uvozovkách. Tys napsal že je to hodně shovívavý výraz, takže přestaň slovíčkařit.
Měsíček
Profil
Já si myslím, že nápad to byl dobrej (menu i hlavička), ale dalo (dá) se to ještě zlepšit a zkvalitnit.
kletely
Profil
RuleZZZ
v opere v kontakte sa ti prekrýva text !
RuleZZZ
Profil
kletely

ale jenom v opeře.. :D to je k vzteku..

neví někdo, čím to je?
RuleZZZ
Profil
Měsíček

Zkvalitnit jde vždycky všechno.. :) Nějaký kostruktivní nápad, nebo rada by bodly. Já jsem opravdu zatím jenom fušer a amatér.
Měsíček
Profil
Chceš pokračovat s kritikou?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0