Autor Zpráva
Neudy
Profil
Zkusil jsem udělat nový vzhled pro zsdo.cz. Zajímalo by mě zda je to posun k lepšímu či horšímu a jaké chyby nový design má, popřípadě co by se dalo vylepšit.

Nový
Strarý
Nox
Profil
Ač ne úplně jistě, ale hodnotil bych starý design jako lepší, vem si, že nové barvy se k zaměření (na rozdíl od staršího) moc nehodí. Když vylepšíš starý, tak si myslím, že to bude ok
KGW
Profil
V IE6 při zvětšení písma odskakuje jen okno hledej
v FF při zvětšení písma se menu velmi brzy rozhodí
ale grafika se nějak moc nevylepšila, takové trochu chudší
to zarovnání textu do bloku a navíc ještě bez tvrdých mezer, to by chtělo vylepšit, hned ten první řádek Úvodu nevypadá moc pěkně
tiso
Profil
Toto je príklad kedy je zbytočné robiť nový design, iba ak ako alternatívnu verziu.
Měsíček
Profil
nový lepší
Smajchl
Profil *
me se vic libi to puvodni. To s tim kombajnem je takovej hezkej napad, barvy sou vybrany dobre i ten oblej mostik nad obsahem se mi libi, kdyz to vidim reknu si hezky stranky.

a to novy bohuzel si reknu hmm...
Damdis
Profil
No nejsem odbornik ale urcite je ten stray lepsi vice propracovany a vice zaujme lidi........ten novy se mi zda takový o ničem že bych si tu stranku asi neprohlédl ale ten starý by mě zaujal a asi bych se na něj kouknul
Neudy
Profil
Myslel jsem si že to takhle dopadne, asi nechám ten starý, přeci jenom byl to jenom návrh :) Díky za kritiku
z0om
Profil
Mě se zase líbí ten klásek obilniny v headeru proto dávám: "lepší první".
vitecek
Profil *
určitě první design lepši, je velmi povedený..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0