Autor Zpráva
Damdis
Profil
No zacinam a nejsem v tom moc dobrej a toto jsem vytvoril budu rad kdyz mě upozornite na chyby abych se mohl právě těmito chybama zlepšit. Odkaz
Lamicz
Profil
Jezisikriste, co tam proboha delaji ty BMP? Tohle na web NEPATRI!!
Měsíček
Profil
Reaguji na Damdis :

1.) Obrázky na web by se měly ukládat ve formátu PNG je to několika násobně menší velikost a přibližně stejná kvalita.
2.) Nadpis Ligy a turnaje ... v hlavičce by měl být "textem" v html a ne už zapasovaný v obrázku
3.) Hlavička by měla být klikací, aby se z ní dalo kdykoliv přejít na index stránku
4.) Jako logo v hlavičce dej kvalitnější znak AOE tenhle je udělán hodně "nepěkně" .
5.) Downland ... to je záměrně? Když už tak download
6.) Když používáš <hr> zkus to nastylovat není pěkné když se ta stříbrná rozjede až přes obsah..
7.) Pročpak není patička?
8.) Položka "kniha" je co? Kdyžtak si vytvoř stránku pro chybějící či nedokončené stránky.
9.) V sekci "Odkazy" nabízíte banner co tak třeba nabídnout něco za něco (ikonku za ikonku) a tu ikonku zmenšit na správnou velikost takovou bečku bych na web nedal ;-)
10.) Stránka dělána v PSPadu zajímavé :)
11.) Zde by jsi se měl také podívat : http://validator.webylon.info/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.aoeliga.ic.cz%2Fodka zy.html
12.) Proč používáš <center> copak neznáš CSS?
13.) Bylo by dobré ke každému obrázku přidat alt a popřípadě (už není důležité) ke odkazy title
14.) <!doctype html public "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
moc nechápu planceš XHTML a HTML dohromady proč? (prosím o opravu či vysvětlení od zkušenějších .. tím myslím, jestli to má nějáký vliv tenhle zápis)
15.) U tohoto zápisu jsem se musel zasmát :-)) /* logo */ #logo {} .... kam ten svět s pamětí spěje :-))

Jinak máš velmi základní chyby, ale design je originál proto máš u mě bod plus ..

Celkové hodnocení 2 - 10
shaggy
Profil
OMG, 2,5MB pozadie v bmp? Si sa zbláznil?
Aj na mojom 10mbite mi to načítalo asi po minúte a pol (vďaka rýchlosti ic.cz), ten web si robil iba pre seba alebo aj pre ľudí, čo si ho budú niekedy pozerať?

Takže hodnotím rovnako ako Měsíček
Celkové hodnocení 2 - 10 = -8
Nox
Profil
Měsíček
1) Jen jako PNG?
7) K čemu nutná patička?
10) ?
15) Třeba přehlednost?

shaggy
Zhodnocení na základě formy jedné z mnoha částí webu?

Podle mě je to barevně pěkné, graficky by to chtělo ještě zapracovat
Upravit pozadí rámečků aby nebylo tolik takové nepěkné opakování

Kód je (až na zmíněné) v pohodě, ale nemění se ti title (dej tam také název aktuální sekce)
Text v logu nedělat obrázkem, ale normálně textem (bude zabírat mnohem míň místa,
líp se upravovat, bude líp vypadat)
Měsíček
Profil
Reaguji na Nox :

Vysvětlení k těm bodům je vcelku jednoduché ..
1.) Ne jen PNG, ale na tenhle případ je PNG ideální ;)
7.) K čemu nutná patička .. není nutná, ale zkrátka by tam měla být proč mít ruce když dokážeme žít i bez nich, že?
10.) Moc takové metatagy nemám v lásce ;) jen tak naokraj, samozřejmě není to chyba.
15.) Tohle už není přehlednost, ale "Dobrovolné ničení už tak malé kapacity naší paměti a chápání".
Nox
Profil
Nox
1) Jestli mluvíš o pozadí, tak tam je naopak ideální GIF
10, 15) Když něco pouze 'nemáš v lásce,' tak to tak také uveď, a ne pouze jako kategorický výrok
Měsíček
Profil
Reaguji na Nox :

1.) To záleží na něm ;)
10.) Mohl bych příště i uvést, dobrá.
15.) Tohle mi nerozmluvíš :-))))
Damdis
Profil
Hele hoši jsem rad že jste mi zde napsali nazory.Někteří to dotahli až k hádce ;) no Měsíčku jsem rád za ty chyby cos tam našel a velice by mě potěšilo kdybys mi mohl také pomoct pokud je to v tvých silach treba přes ICQ nebo jak koliv jinak rád bych se poučil a dělal to tak at se dostanu (velmi pomalu :D ) na nějakou lepší uroven.Diky
Měsíček
Profil
Nevím, mám málo času a jen Skype :-)), ale pokud to bereš nezávazně tak bych se na to mohl kouknout.
Damdis
Profil
ok rád se neco naucim tak dej skype
Měsíček
Profil
danielgomola
Mistr
Profil
Damdis
Krom výše uvedeného mne ještě napadá:
(1) Podívej se na stránky v MSIE 6 - hlavička je zcela vychýlená oproti zbytku stránky. A to zřejmě nebyl záměr.
(2) Hlavičku bych osobně udělal klikací.
(3) Svislé menu bych zarovnal s ikonkou Toplistu.
(4) Text v hlevním rámečku bych výrazněji odsadil od hranice rámečku.
(5) Občas za tečkou chybí mezera.
(6) Ve stránce http://www.aoeliga.ic.cz/registrace.html píšeš krom jiného (...) Souhlas s pravidly (...). Proč to hned nedoplnit odkazem na tato pravidla?
(7) V MSIE není možné text označovat myškou. Proč?
(8) Doplň jsi též čárky do sekce Pravidla.
(9) Co je to za větu? V. Hráč který vyhraje posilá screen popřípadě po domluvě je to poražený
(10) V Mozille Firefox má hlavní rámeček od hlavičky vetší oddělení než rámeček s menu.
Damdis
Profil
Mistr
No vetšina chyb je už upravena.Diky měsíčkovi který mi helpnul diky.
No za diktaturu se omlouvám a 9) Co je to za větu? V. Hráč který vyhraje posilá screen popřípadě po domluvě je to poražený
znamena že ten kdo vyhraje tak posila obrazek z výhry popřípadě ten co prohral
Mistr
Profil
Damdis
No vetšina chyb je už upravena.
Většina? Já z mého výčtu deseti napočítal jednu, a sice klikací hlavičku. To podle mne není většina.

No za diktaturu se omlouvám
Za diktaturu?

9) Co je to za větu? V. Hráč který vyhraje posilá screen popřípadě po domluvě je to poražený znamena že ten kdo vyhraje tak posila obrazek z výhry popřípadě ten co prohral
Promiň, mohu dotaz: do které chodíš třídy? Nic proti, ale Ty nejsi schopen napsat smysluplnou větu. A to by v pravidlech býti mělo. Vždyť jsou základní normou. Proč uvedenou "větu" nenapíšeš například takto: Vítěz hry posílá organizátorovi soutěže na e-mailovou adresu damdis@seznam.cz screen obrazovky dokumentující jeho vítězství v této hře. Po vzájemné domluvě s poraženým hráčem může tento screen na uvedenou e-mailovou adresu zaslat místo vítězného hráče poražený hráč. apod.
Crazzy
Profil *
OMG mistr k tej 9)
je to dooooost zrozumitelne
ak tu hru nehras tak potom sa nedivim ze to nevies pochopit ;)
DJ Miky
Profil
Crazzy
Já jsem AoE hrál a stejně jsem tu větu nepochopil. Minimálně tam chybí čárky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0