Autor Zpráva
Big-Dejf
Profil *
Chtěl bych nechat zhodnotit zatím jen screen hlavně po grafické.
Mám rád takové jenoduché weby, chtěl bych od Vás slyšet Váš názor, jestli něco mám změnit.
Obsah je nedodělá, a URL v logu je znečitelněno záměrně.
Měsíček
Profil
v roce 2008 chceš stránku zrušit? A hledač jako vždy :-)) o ničem. Jinak je to vcelku pěkné.
Big-Dejf
Profil *
Hledač smáznu na 2 kliky, patičku pozměním.
Mistr
Profil
Big-Dejf
Krom již zmíněného problému s políčkem Hledání bych zmínil:
(1) Mnoho překlepů - Lokality c ČR, povodně způsobbyly, Tomáš smetka - ovšem jedná se o návrh, takže to asi není třeba řešit.
(2) Symbol (c) v patičce by bylo možné napsat též entitou.
(3) Odkazy přihlášení a registrace jsou umě skryty. Zvýraznil bych je například přesunutím pod obrázek potápěče do míst, kde je dne text "Vše kolem potápění".
(4) K čemu je odkaz seznam uživatelů?
(5) Nápis vpravo nahoře (Články - aktuální stránka) má simulovat drobečkovou navigaci?
(6) Jen připomínám, že na webu se mají podtrhávat jen odkazy a nic jiného. To proto, aby nebyli čtenáři mateni.
(7) Budiž, titulní stránku jsi nám ukázal. A jak bude vypadat taková běžná stránka? Co třeba nadpis stránky, jak (barva, písmo) a kde bude?
Big-Dejf
Profil *
(1) Mnoho překlepů - Lokality c ČR, povodně způsobbyly, Tomáš smetka - ovšem jedná se o návrh, takže to asi není třeba řešit.
-Opravím, dost jsem na to spěchal

(2) Symbol (c) v patičce by bylo možné napsat též entitou.
-Taktéž opravím

(3) Odkazy přihlášení a registrace jsou umě skryty. Zvýraznil bych je například přesunutím pod obrázek potápěče do míst, kde je dne text "Vše kolem potápění".
-Pohraju si stím, ale nic neslibuji.

(4) K čemu je odkaz seznam uživatelů?
-Odstraním

(5) Nápis vpravo nahoře (Články - aktuální stránka) má simulovat drobečkovou navigaci?
No má to stimulovat "aktuální" stránku, možná se návštěvník lépe orientuje.

(6) Jen připomínám, že na webu se mají podtrhávat jen odkazy a nic jiného. To proto, aby nebyli čtenáři mateni.
-Beru na vědomí

(7) Budiž, titulní stránku jsi nám ukázal. A jak bude vypadat taková běžná stránka? Co třeba nadpis stránky, jak (barva, písmo) a kde bude?
Zatím je to v rekonstrukci, tak později přidám další screen.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0