Autor Zpráva
Skratch
Profil
Prosím ohodnoťte znovu mojí stránku skratch.yc.cz předělal jsem jí a snažil sem se ať vyhovuje vašim připommínkám z předchozí diskuze.. díky jinak o chybě ve validitě vím ale sem ve škole takže teď s tím nic neudělám.. jo a ještě mam blbě zbarvené odkazy a písmo ale stim zase nic neudělam :D
Bubák
Profil
Existuje nějaká kombinace rozlišení a prohlížeče, kdy stránka není rozhozená?
Vzhled je šílený.
Chyb je více: http://validator.webylon.info/check?uri=http%3A%2F%2Fskratch.yc.cz%2F%3Feteme nanki
Nox
Profil
Skratch
Určitě si již někdy nějaké stránky viděl a víš, že nevypadají jako ty co si vytvořil...např. čte se ti dobře
na tom silně ostře červeném podkladu...a vůbec vizuálně...

Kód už tak špatný není, až na to rozhození...jakorát si nějak rozumně uspořádat složku, to "../../" je zvláštní:)
Nefunguje sekce Muzika
vertigo4
Profil
Pošlete mi email odsud! a v patičce máš hover červený na červeném podkladu, takže to zmizí
Skratch
Profil
hele teď to znova upravuju, já sem to ještě neměl úplně dodělaný hlavně ty barvy.. ale teď to předělávam zase :D
Skratch
Profil
Jinak reaguju na vás: to že je stránka rozhozená sem zjistil až včera když sem končil, vzhled sem věděl že je šílený,
a noxi já vím že neumim ty stránky moc dobře dělat taky se to neučim moc dlouho,
a to ../../ sem tam měl proto kdybych měl nějakou stránku v jiné složce tak abych to nemusel přepisovat, nicméně už sem to odstranil pže tam jiné složky mít nebudu :P
no a jaký je problém s Pošlete mi email odsud! to je jedno stejně si to dám do kontaktů takže to na hlavní stránce mít nebudu
kletely
Profil
Skratch

Nejak ti moc nejde PHP konkretne práca so suborom

http://www.tvorba-webu.cz/php/prace_se_soubory.php
Skratch
Profil
Nejak ti moc nejde PHP konkretne práca so suborom
Trošku víc konkrétní prosím
Iver
Profil *
Koukat na ty stránky chvíli déle, už bych viděl nadosmrti jen červenou. Zkus si na internetu najít články o kontrastu pozadí a popředí webu. Logo také nic moc, to už raději udělej nápis textem, vypadá to lépe. "Vítejte na mých stránkách" - jedna z nejčastnějších chyb, každý přeci nemusí vědět že jsou to TVOJE A JENOM TVOJE stránky. Vypadá to neprofesionálně. Nedával bych na stránku písmo rodiny serif, ale sans-serif. Oddělení pomocí <hr> je zbytečné. Když to dobře nastyluješ, stačí nadpis. Odkaz a hover u odkazu strašný, zvol jiné barvy. Rozhozený je to strašně. Nějak nemáš dodělaný kód - viz. tvorba stránek a muzika. Nechci tě tím odstrašit, ale jen nakopnout, abys nabral správný směr. Já v tvém věku dělal podobné stránky, ale v té době nebyla podpora CSS. Tak toho využij. Držím palce.
Dranel
Profil
Skratch
Asi takhle (přečti si to celý, není toho moc - já to měl za jeden večer): www.semantika.name
Samozřejmě bys měl mít přečtený celý www.jakpsatweb.cz

Až to dočteš, začni tak tvořit weby. Začni oddělovat strukturované (X)HTML od CSS a pak bude vše jak má být.
Stánky dělej na Mozillu Firefox, až pak opravuj vykreslovací chyby IE.
Nox
Profil
Skratch
Třeba www.moderniweb.cz ale hlavně pozoruj růztné stránky, nejlépe ty, co se ti zdají profesionální
a snažit se inspirovat (ikdyž hodně, na začátek to nevadí)
Skratch
Profil
tak už sem to docela předělal na mozile je to divné ale budu se snažit to napravit...
Iver
Profil *
Máš to blbě zarovnaný, mám rozlišení 800*600 a vidím půlku stránek. Ty okraje vlevo a vpravo by měli být dynamické a měli by se měnit podle rozlišení.
Skratch
Profil
díky za rady semantiku jsem si sice už četl, ale ne celou, jinak se budu snažit :D
Skratch
Profil
Máš to blbě zarovnaný, mám rozlišení 800*600 a vidím půlku stránek. Ty okraje vlevo a vpravo by měli být dynamické a měli by se měnit podle rozlišení.
jdu to zkusit opravit úplně sem na to zapomněl
Iver
Profil *
Ať ti to dobře dopadne, jinak doporučuju knihu CSS a XHTML - tvorba dokonalých webových stránek krok za krokem od Petra Drusky. Pro začátečníka jako vyšitá.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ivera:
Pro začátečníka jako vyšitá.
Leda, že by potřeboval podepřít stůl. Horší knížka se jen tak nevidí, Druska je sám začátečník.
Iver
Profil *
Říkám pro začátečníka, rozhodně lepší kód od něj než paskvily typu: <body vlink="red" alink="white">. Začátečník snadno pochopí jak se web v dnešní době dělá a vžije si pravidla při tvorbě webu.
Skratch
Profil
hele zkoušel jsem upravit hlavičku a to měnění podle rozlišení, bohužel mi to nějak nejde tak jsem napsal do css diskuze
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ivera:
Říkám pro začátečníka
Špatná učebnice škodí zejména začátečníkům. Doporučuji Drusku nedoporučovat, nehájit, nekupovat. Určitě existují lepší knihy.
Měsíček
Profil
není nad Http://www.jakpsatweb.cz/ tam se člověk naučí více než z knih.
Dranel
Profil
Měsíček
Jak co... Viz tvoje vlákno
Skratch
Profil
hele prosimvás kdyby vás to náhodou napadlo...nekomentujte teď moje stránky předělávám je

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0