Autor Zpráva
DavidPertl
Profil *
Ahoj.
Prosím o kritiku už hotových stránek, které jsem dělal jako práci v IVT ve škole.
http://www.david-pertl.xf.cz/carpoint2/
Děkuji.
Nox
Profil
K designu jsem se už vyjadřoval - velmi se mi líbí

Kód - hafo nadbytečnýho kódu:
<div id="box_obsah1"><p> => stačí nastylovat <p>

<li><span> => stačí nastylovat <li>

A vůbec je to dost předivované...
Na prostřední box bych dal větší padding a celkově trochu větší řádkování (line-height)
chil_cz
Profil
hm pekne chlape ... vidim ze si ze zl, nemel bys zajem si obcas neco privydelat rezanim z fotosop psd do css? no kdybys mel zajem napis na radim@cillik.net a rad ti nejake programovani preposlu ci se pripadne aji nekde mozem sejit v zl ;) jinac k carpoint nemam moc co vytknout, do programovani nevidim a po design strance je to vkusne a vhodne ;) diky moc a at se dari ja chil! :)
Měsíček
Profil
Reaguji na DavidPertl:

Design:

1.) Záložky menu by mohly být taky ve skle jako ten malý kroužek (logo) v levém horním rohu. Obyčejné nevypadájí dobře.
2.) Technologie (XHTML/CSS) v patičce bych možná po kliku dal odkaz na validátor
3.) Zvolil bych jiný druh písma

Kód:

1.) http://validator.webylon.info/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.david-pertl.xf.cz%2F carpoint2%2F
2.) Na to, že je to tak jednoduchá stránka kód je extrémě velký, nešel by zmenšit? (Soubor CSS)
3.) Nevím jak to, že tohle funguje : background: url(box_hlavicka3.gif) no-repeat; mě to fungovalo jedině s uvozovkama, no asi jsi kouzelník :)
4.) Proč střídáš různé typy zapisování barev někdy obyčejná barva, někdy kód někdy RGB .. sjednoť si to.
5.) Stále stejný title, to by se mohlo taky změnit ...

Celkové hodnocení = Design 3 - 10 Kód 5 - 10
Trhac
Profil *
to Měsíček:
Koukám, že tady furt všem něco vytýkáš, většinou nesmysly a tvoje zázračné výtvory nikde.:)
Měsíček
Profil
Právě na jednom pracuji, měl by zde být asi tak do tří dnů neboj :-), blbosti nevytýkám.
Pavliq
Profil
Pěkná práce, mě se moc líbí :) Takové jednoduché, ale pěkné :)
Fondil
Profil *
Grafika pro mě úžasná, tak by mohl vypadat každý web(tedy ne uplně stejně, ale tak kvalitně)
Jen bych měl jednu drobnůstku, ale to je dost nepovinný a záleží na každým jestli si to tam dá, ale já to doporučuju- Metatagy. Nevšiml jsem si tam keywords ani description.
Ale jinak se mi to fakt líbí 10/10
Měsíček
Profil
Tak to můj bude 20/10 :D ... sranda.
Nox
Profil
Měsíček
Záložky menu by mohly být taky ve skle jako ten malý kroužek (logo) v levém horním rohu
Zvolil bych jiný druh písma
Trochu slabé důvody pro zhodnocení designu jako dost špatného...

Nevím jak to, že tohle funguje : background: url(box_hlavicka3.gif) no-repeat; mě to fungovalo jedině s uvozovkama, no asi jsi kouzelník :)
Takto to funguje naprosto normálně

Tak to můj bude 20/10 :D ... sranda.
Podle tvého obskurního hodnocení možná;)
Souhlasím s Fondilem

Fondil
Keywords se téměř nevyužívají, ale description by to doplnit chtělo
Měsíček
Profil
Nox :

Už zase nepřátelsky :-))? Tak já hodnotím design podle toho jak zapadá jako celek, tenhle design je pěkný jenom z části něco je dodělané a pěkné (logo) naopak něco vůbec (menu), potom nemohu dát plný počet ;) logicky, zadalší byly tady ohodně lepší designy a těm jsem taky větší počet dal, to s tím background, mě vážně nejde i když naprosto nechápu proč příklad :

Do jednoho dokumentu :

<style>body{background: url(pozadi.png);}</style> = mi naprosto nefunguje (v IE)

Do druhého :

<style>body{background: url("pozadi.png");}</style> = tak tohle mi už funguje všude


mé obskuritní hodnocení .. hm nejspíš by bylo dobré si uvědomit noxi, že každý je jiný a bohu dík, že to tak je a i já mám svůj žebříček a jsem s ním spokojen, jinak souhlasím i s keywords (i když se nepoužívají) a i s description.
Nox
Profil
Měsíček
Mě opravdu ty zápisy fungují vždy (ikdyž myslim že jsem užíval jen v .css souboru a v atributu style, ne tagu style)

Jasné no, ale tak mohl si tedy uvést proč uvádíš takové hodnocení, aby si pak netahal to, co bys určitě napsal, jako (možná) králíky z klobouku;) Ale hlavně by to pomohlo dotyčnému, protože tím, že se dozví hodnocení, mu nepomůže tolik, jako kdyby věděl co zlepšit
Víc bysme asi měli nechat na icq (takže ti nezabraňuju v odpovědi;) ), sme trochu off topic
DavidPertl
Profil *
Děkuji za hodnocení. Ono description a keywords jsou samozřejmě důležíté (víc description), ale jak říkam, je to jen seminární práce, takže na webu to nejspíš nebude (ale může, pokud by někdo měl zájem koupit; po drobné úpravě).
Jo a nehádejte se, od toho přeci není toto fórum, jen kritizujte :-).

To Měsíček:
S něčím s tebou souhlasím, ale něco je tak trochu mimi mísu. Ale taky děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0