Autor Zpráva
radeson
Profil
zdravim,

mam dva navrhy na menu pro web s flash hrami, potrebuji vedet ktere se vam zda lepsi:

1. varianta
1. varianta

piste co se vam na nich libi ci nelibi, budu rad kdyz poradite navrhy na vylepseni

diky za odpoved
Nox
Profil
Aj, vždyť jsou skoro stejný :/
Kdyby to nebylo tak na sobě dole tak bych řekl, že první
chil_cz
Profil
hm nerozumim te strance ... to je kompletni navrh? prece nebudes hodnotit casti webu zvlast, hodnoti se celek, je dulezite jak to bude vypadat nakonec s souvislosti s ostatnima prvkama webu ... ;) at se dari ja chil! :)
Iver
Profil *
První, není to rozházený ale je to pohromadě.
radeson
Profil
ale tahle cast je dulezita na zhodnoceni, kdyz ta hlavicka nebude dobra tak nema smysl pokracovat
Nox
Profil
1) Jestli to je jen hlavička, tak určitě to první
2) ale tahle cast je dulezita na zhodnoceni, kdyz ta hlavicka nebude dobra tak nema smysl pokracovat
nesouhlasím, vždyť to jde lehce změnit
=> 3) zvlášť když jde jenom o naprosto minimální odlišnost
Anonymní
Profil *
Nejde jen o to který návrch je lepší! Nám jde hlavně o zhodnocení.
Protože je zbytečné vyvíjet design dále pokud hlavička nesplní základní požadavky.

Ano jde později upravit hlavičku ale pokud by byla nepoužitelná tak je zbytečné dále pokračovat. Protože si hlavně zakládám na hlavičce.

Petachek
chil_cz
Profil
spatne panove spatne ... naraznik na auto se navrhuje taky zvlast? mate velmi zajimavy a rekl bych spatny pristup ke tvorbe webu ... prvni je treba si nahazet co tam vsechno bude a udelat strukturu, pak barvy a pak dodelavani veci ... no kazdy dela jak umi ... taky na to casem dojdete ;) at se i tak dari ja chil! :)
chil_cz
Profil
mmch, jak rikam ze se to nevleze na 1024, tak si myslim ze je zbytecne aby 60procent lidi kteri na vas prijdou meli dole posuvnik a nevideli stranku celou ;)

1024x768 - 50.5%
1280x1024 - 25.0%
800x600 - 11.0%
1440X900 - 4%

eu/us navstevnost +-50tis lidi ... ;)
Anonymní
Profil *
myslíš že už nemám zhruba sktruktůru udělanou? pozadí atd? mám ale ne na hotovo
je tak těžké pochopit že chci jen aby jste mi zhodnotili pouze hlavičku?
jsem psal že nebudu dělat ostatní věci pokud tato část "jako na autě motor" bude špatná
sedadla atd dodělám až vyvinu dobrý použitelný motor jasně že už každej má představu i o ostatním

s rozlišením máš pravdu jsem si neuvědomil to když jsem tam přidal nadpis (a rozlišení statistyky znám)

díky za vyjádření tvého názoru

Petachek
chil_cz
Profil
mno ... tak at jenom nekritizuju tak bych to videl tak nejak ...

http://chilx.net/jakpsatweb/bezva.jpg

at se dari a server vam vali ja chil! :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0