Autor Zpráva
Kocourek
Profil *
Dobrý den,

kamarád grafik mi udělal podle mých přání mé osobní logo a jeho varianty. Byl by někdo ochotný napsat mi svůj názor?

Logo - osobní verze
Logo - temp
Logo - galerie
Logo - studio (www stránky)

Předem děkuji
Štěpán Kocourek
vertigo4
Profil
myslím, že není co vytknout... v jednoduchosti je síla a mě se to velice líbí
quinux
Profil
Kocourek
Taky se mi to líbí :)
Miloš
Profil
vertigo4
mě se to velice líbí
mně se to taky líbí. Zviřátko jak živé.
Jen mi chvíli trvalo, než jsem poznal myš – váhal jsem mezi en-ónem, upadlou zmrzlinou a neidentifikovatelným slizem; teprve když jsem to sem chtěl napsat, podíval jsem se ještě jednou – a hele, on hlodavec.
Kocourek
Profil *
Miloš
Jen mi chvíli trvalo, než jsem poznal myš – váhal jsem mezi en-ónem, upadlou zmrzlinou a neidentifikovatelným slizem; teprve když jsem to sem chtěl napsat, podíval jsem se ještě jednou – a hele, on hlodavec.

On to je tak trošku záměr. :) Aby nebylo hned vše poznat na první pohled. :)
Gekon
Profil
Velice pěkné, jakožto milovník koček mi nezbývá než udělit plný počet a deset bonusových bludišťáků:)
Nox
Profil
Souhlasím - jednoduché, výstižné
Nejvíce mi k tomu sedí oranžová, ale jasně že se to bude měnit
Mistr
Profil
Jen mi chvíli trvalo, než jsem poznal myš
Já to taky nepoznal. Tipoval jsem to na nějaký zbytek z předchozí kresby, která byla pod logem a autor ji zapomněl umazat.

Gekon
deset bonusových bludišťáků
Co bude se zlatým bludišťákem?
Ludivitto
Profil
Číča je pěkná, "myš" taky - logo však nedělá jen pěkný obrázek. Nelíbí se mi použitý font, rozložení prvků v tom logu, zarovnání..
Měsíček
Profil
Pěkné kočka se mi líbí, ale myš je taková jak bych to řek .. no zkrátka si ji člověk hned nevšimne možná trochu zvýraznit či málo zvětšit.
Miloš
Profil
Měsíček: myš je taková jak bych to řek .. no zkrátka si ji člověk hned nevšimne
třeba by mohla pískat ;-)
Měsíček
Profil
třeba :)
Railbot
Profil
Stačilo by, kdyby to jako myš vypadalo. Pokud vím, taki myši mají nohy, nejsou placaté nebo nejezdí po pásech.
Morasino
Profil
Railbot
Nekoukáš na pohádky tam jim jde vidět vždycky jen tělo a hlava a né žádný nohy:-)
Railbot
Profil
Morasino
Já už jsem bohužel dospělý člověk a musím se řídit fakty a realitou, iluze musí stranou...i ty co se týkajá myší, dnes už vím, že nohy mají! :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0