Autor Zpráva
KoLi247
Profil *
čau, je mi 13 a skoušim s kodem a designem tak rok, chci si udelat vlastni takovy maly webdesign studio. Koukněte na ten design www.mojex.wz.cz/geniusart.png :-)
vertigo4
Profil
docela slušný na třináct let... jen nějaký drobnosti... tu oranžovou lištu bych zarovnal s hranou šedého pozadí a zmenšil nebo změnil bych písmo v nav. liště... jo a nějak mi nesedí ta pauza nad hlavičkou a ten oranž. proužek- vypadá to jak nedodělané..., ale jinak pokračuj, je to pěkné
Měsíček
Profil
super, ale tenhle design není tvůj neníliž pravda, že jo?
Railbot
Profil
Přestaň si mykat. Jsi jen jeden, tak proč "našich webových stránkách" apod.?
KoLi247
Profil *
Railbot: To sem tam dal aby tam něco bylo :D
Měsíček: a čí by ten design byl?
Měsíček
Profil
čí nechce se mi věřit, že dokážeš hezky přesně napsat celou frázi Lorem Ipsum, hrát si na Reference a Ceník, "Mykat" atd.. mě je 14 a i když design bych dokázal lepší tak lorem ipsum bych bez zkopírováni nedal, reference taky nemám a na ceník bych si netroufl, tak asi tak.
vertigo4
Profil
lorem ipsum bych bez zkopírováni nedal
co? tak jasně že to nepsal.... PSPad
Nox
Profil
KoLi247
Na 13 vynikající (až právě také váhám se zeptat na to, co Měsíček), normálně bych řekl, že bys měl na studio počkat, ale je to mnohem lepší, než co tu prezentuje řada rádobystudií, takže s pomocí osoby znalé např. finančních stránky věci nevidim problém -> aspoň po stránce grafické, kód jsme neviděli

Shora bych odsadil nadpisy v levé části, trochu vylepšil ten oranžový oddělovač,
snad se mrknout trochu na menu a jeho okraje, ale v poho

Měsíček
a i když design bych dokázal lepší
stále čekáme;)
Chamurappi
Profil
Reaguji na KoLi247:
Proč máš v hlavičce arabskou klávesnici? Koukám, že dávat si na stránky fotku cizí klávesnice teď mezi třináctiletými frčí :-)
KoLi247
Profil *
Chamurappi: Řek bych že zákazníkovi je celkem jedno jaká klávesnice je v logu.
Měsíček: Ja na lorem ipsum pouzivam http://www.lipsum.cz tam si zadám paragrafy nebo slova kolik potrebuju :-)

Když chci s něčim pomoct, poradim se s "odborníkama" přes tvorbu www. (setup.cz , aria-studio.com,...)
chil_cz
Profil
... aspon si kup tu domenu ... ;) at se dari dobra prace na to kolik ti je ja chil! :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0