Autor Zpráva
Měsíček
Profil
Byl jsem psychicky přinucen, zveřejnit svou stránku, kterou jsem začal asi před týdnem, necítím, že by byla ještě dodělaná či dobrá, ale než se do toho pustím rád bych věděl vaše ohlasy na určité body tohoto designu Http://www.spidernet.xf.cz/beta/index.html , bylo by mi lépe kdyby jste se místo na stránku dívali na obrázek :-))

Http://www.spidernet.xf.cz/beta/MW.png

není to ještě poslední návrh a budu dělat některé prvky odznova a tak potřebuji nějáké návrhy bude vděčný za všechny připomínky.
Nox
Profil
Mám to vůbec hodnotit?
Protože toto opravdu *není* lepší než má třináctiletý kolega o pár příspěvků níž;)
Upřímně - myslel jsem že budu překvapen a budu muset uznat, že jsi na to dobrý
...překvapen jsem, ale přesně obráceně

Takže hodnocení
Obrázek - verze webu v PS? antialiasoval fonty? Jen menu je lepší, no..

Grafika
1) nula, jediné, co je tam vizuální, jsou ty zvláštní pruhy, příliš výrazné a dost divná barva pruhů
2) jinak není co hodnotit

Kód
1) nemusí být, ale byl by hezký doctype (předpokládám z kódu, že to bude html, ne xhtml)
2) chybí description meta, hlavně že tam je keywords
3) redundance=> k čemu <div><menu></menu><div> ? stačí <menu>
4) nbsp
5) br br br
6) <li id="polozka_1"> ?
7) silně předivováno

Dle tvých stupnic bych šel v obojím do záporu;)
Měsíček
Profil
Nox : přeskočil si tyhle řádky

necítím, že by byla ještě dodělaná či dobrá, ale

není to ještě poslední návrh a budu dělat některé prvky odznova

až to hotové bude tak budeš valit bulvy ;)

EDIT : no koukám na tvůj web a hned mě napadá spoustu vylepšení, jakožto odkaz "nahoru" hover v menu. Díky od tebe se člověk učí i když nic neříkáš :-))
Nox
Profil
Měsíček
:-/
Nepřeskočil, ale ať sme tě hecovali jakkoliv, přece jen k čemu dávat ke zhodnocení stránky,
když cokoliv co vytkneme odbudeš opět
až to hotové bude tak budeš valit bulvy ;)
čímž (i vzhledem k téhle prezentované stránce, byť prý není hotová) o tom začínám dost pochybovat

A upřímně ikdyž jsem tě dost kritizoval (a za svou kritikou si stojím),
čekal jsem že mě překvapíš něčím kvalitním
Měsíček
Profil
to nebylo odbytí to bylo výhled do budoucna, dobrá jdu na tom makat .. jinak chyby s kódu půjdou pryč, až na doctype, ten tam zatím nevidím jako důležitý.
Nox
Profil
Právě jsem psal, že nemusí být
A jestli ti to udělá radost, tak se můžeš do mých stránek opřít taky;)
Měsíček
Profil
Proč bych to dělal mě se tvoje stránky docela líbí :-)
Měsíček
Profil
zkuste ještě přidat nějáké návrhy prosím :)
Minnoc
Profil
1)Hlavička se mi zdá celkem chudá, něco bych tam přidal.
2)Nevím, ale mě se zdá že to menu je až moc vysoké.
3)Kolem obsahu bych asi nedělal ten rámeček, myslím že je to takové rušící.
Jen tak dál spěješ správnou cestou. :)
Miloš
Profil
1) V menu a „nadpisům“ (span u mě není nadpis) nastav background-color, protože když nedorazí obrázky, „vidím“ bílý text na bílém pozadí.
2) Text v boxu Novinky je nalepený na kraje – chybí padding.
3) Co takhle font-family, bylo by?
4) Se statistikami se jdi bodnout. Zajímají někoho krom tebe?
5) Hover bych v menu rozšířil na celé rámečky.
6) title="Na index" —> že by nějaký nový druh přípitku? Formuloval bych to tak, aby tomu porozuměl i bfu, například Zpět na úvodní stránku.
7) CSS: na můj vkus příliš hacků. To nejde napsat nějak lidsky?
Krom toho ještě toto:
#menu2 {margin:0 -30; —> −30 čeho? Brambor? Pixelů? Metrů?
— a #hlavicka{cursor: hand; —> hand je microsoftí blábol, správně je to pointer.
8) HTML: Slyšel jsi někdy do magické slovo sémantika?
<meta name="robots" content="all,follow"> — myslíš, že tím roboty nějak nalákáš, aby chodily častěji na návštěvu?
<a href="index.html" title="Na index"><div id="hlavicka"></div></a> Blokový prvek v řádkovém? Mrkev v zimě…
&nbsp;&nbsp;&nbsp; Properuna proč to? Od čeho máme margin, padding nebo text-indent?
— A jak už jsem psal, nadpisy jsou <h1> až <h6>, span není nadpis. A text nepatří do divů, nýbrž <p>do odstavců</p>.
— Velmi <div>ný kód, <brrrrrrrr>. Timy píše o fekálním stylu.
Mistr
Profil
Měsíček
Proč je položka "Kontakt" horizontálně širší než ostatní? Nebo se pletu?
aisukriimu
Profil
Nie je to nic skarede, ale cakala som lepsie. :)

Chybaju tomu detaily, nieco specificke. Je to take obycajne. Ma to niektore prvky, ktore sa mi nepacia. Napr. to ako mas riesene tie clanky a ich nadpisy... :/ Preco to takto "vaznit"? Text vie byt velmi peknym doplnkom stranky, ked vies ako na to. ;) Btw, vyska paticky ma docela prekvapila. :)

Co sa tyka kodu...
- <title> by som dala radsej az za kodovanie.
- Inak ma dost solidne vystrasil. Po tom kolko si tu radil to bolo necakane. Uz tu vsetko bolo spomenute, ale tie &nbsp a <br>... Okrem toho tam mas kopu zbytocnych tagov. Keby si pouzival tie, kt. sa na to maju pouzivat a vyuzival hlavnu vlastnost CSS (kasdadove styly), tak by sa to preriedilo. :)

Ai.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0