Autor Zpráva
BeasT
Profil
Zdravím,
prosím o konstruktivní kritiku stránek, věnovaným britské heavy metalové skupině Iron Maiden.

http://ironmaiden.unas.cz/
quinux
Profil
BeasT
1) No tak možná bych ubral na hlavičce, protože její výška je zbytečná (nic moc v ní není)
2) Šlo by i zapracovat trochu na kontrastu, ale tak hrozné to zas není

Graficky se mi to sice moc nelíbí, ale to je otázka vkusu. Skupina skvělá, web přehledný. Co víc si přát ;)
LukeZzZ
Profil
BeasT
Designově se mi to zdá povedené. Jen ti bude vyčteno to počítadlo. Můžeš vědět o přístupech sniž by jsi to všem ukazoval. Opravdu je každému jedno kolik lidé tam chodí. Co se kódu týče tak je čistý, i když někdo tam určitě taky najde nějakou tu chybku, ale tak nic není dokonalý.

A celkově hezké
Skratch
Profil
je tam pár chybiček ale moc ne validátor
jinak se mi to líbí...
BeasT
Profil
je tam pár chybiček ale moc ne validátor

Já bych spíš věřil tomuhle validátoru.
D.Des
Profil *
Hele nechci bejt nějak dotěrnej nebo tak, sám toho stejně moc z těch stránek atd neumím, ale ukažte mi jak vypadá web kterej je uplně podle vašich představ a má uplně super desing. Docela bych ho rád viděl.
Kentaur
Profil
BeasT
Obohat patičku o to, jak je to nádherná, validní, použitelná a přístupná stránka.

D.Des
Pokud si založíš vlastní vlákno, tak tě za dotěrného myslím rozhodně nikdo neoznačí.
Manq
Profil
Obohat patičku o to, jak je to nádherná, validní, použitelná a přístupná stránka.
Tos nemysle vážně, že ne?
Kentaur
Profil
Manq
Proč ne?
Stránka ideálně designem splnuje svůj účel, je validní, vydrží vypnutí obrázků a zvětšení písma, použitelnost je také na vysoké úrovni, je prosté se na stránce zorientovatat a naučit se jí používat, nenašel jsem žádný podstatný nedostatek. (Leda velikost stránky, pomalé načítání při malé rychosti.)
BeasT
Profil
To Kentaur:
Nenapadá mě jediný důvod, proč bych tam měl tyhle nesmysly dávat. Neměl bych si tam dát náhodou ještě copyright?
Kentaur
Profil
BeasT
Je pravda, že pro běžného uživatele tyto informace nejsou důležité, avšak pokud třeba děláš stránky na objednávku či příjde koder, který toto uvidí, tak tato informace myslím zbytečná nebude. Žádal jsi kritiku, je to můj názor, dal bych si to tam. O copyright jsem však také nic neříkal, to je Tvá věc, zda chceš aby se články šířily a Tvá stánka není blog ani nic podobného, takže bych nad tím ani moc neuvažoval.
Měsíček
Profil


je tam pár chybiček ale moc ne validátor




tak tuto chybičku jen tak neopraví a když ano, explorer si neškrtne, doporučuji psát v html

á bych spíš věřil tomuhle validátoru.

nevíš co říkáš, tady nejde o "věření" oba jsou defacto správné, až na to, že ten validátor na který se ukázalo prvně ti ukázal na jednu věc a to tu, že když budeš psát v html výjde ti to nastejno.
Manq
Profil
O copyright jsem však také nic neříkal, to je Tvá věc, zda chceš aby se články šířily
Ten copyright tam bude mít asi takovou cenu, jako informace o validitě stránek, přístupnosti atd. Tedy žádnou!
chil_cz
Profil
velice pekna a na tema se hodici stranka, akorat bych vyhodil zespodu ten banner ;) at se dari ja chil! :)
BeasT
Profil
oba jsou defacto správné, až na to, že ten validátor na který se ukázalo prvně ti ukázal na jednu věc

Ano, ukázal na to, že by se XHTML mělo zpracovávat pomocí XML MIME typu, čímž se dokument podstrkává XML parseru, který je mnohem přísnější než HTML parser, použitý při HTML MIME typu.

akorat bych vyhodil zespodu ten banner
Pokud zasponzoruješ, nebude v tom problém, zatím nemám potřebu dávat web na placený server.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0