Autor Zpráva
l007
Profil
http://im.lide.cz/photo/big/96/34/7719020-24389634.jpg

Předem se omlouvám, za to, jak to vypadá. Prosím o kritiku. Jde mi především o použitelnost, design a přehlednost. Popřípadné nedostatky ještě upravím. Upozorňuji, že jsem si jenom hrála, takže nakonec to může být třeba o něčem úplně jiném :) Předem díky za kritiku a přeji krásný den :)
wendys
Profil
odkad mas tu sablonu?
l007
Profil
to není šablona, je to z mé hlavy :)
wendys
Profil
Lorem ipsum.... lol
l007
Profil
wendys
něco tam napsat musím, ne :)
wendys
Profil
rofl. ze zrovna tohle
l007
Profil
wendys
podivej, tohle není chat, tohle je diskuse, tady se kritizují weby a může být úplně jedno, co je na nich napsané a právě dneska mám výbornou náladu a nehodlám si ji zkazit nějakým hádáním, co si na web dát můžu a co ne
Manq
Profil
l007
Nevím, jestli je červená a černá právě ta nejvhodnější kombinace. Při delším prohlížení to celkem bije o očí. Dále se mi celý návrh zdá poměrně chaotický. Přehledností neoplývá. Hlavně blok s referencemi by šel určitě vyřešit lépe. Nemyšlíš?
l007
Profil
Manq
tak ten blok by šel rozhodně lépe, ačkoliv mě zrovna nic moc nenapadlo :)
Miloš
Profil
wendys odkad mas tu sablonu?
wendys Lorem ipsum.... lol
wendys rofl. ze zrovna tohle

Vážně se směješ, až se válíš po podlaze? No to jsi ale veselá kopa.
Mně třeba na Lorem ipsum nepřijde směšného ani zbla.


l007
Pro více informací klikněte sem
Zas jeden, co kliká sem, tam nebo zde?
pepee
Profil *
Mno cervená a černá není tak špatná. Jenom bych snad nelepil odkazy a reference tak na levej kraj ...
no a ten ornament (hvězdičku?) bych spíš posunul více doprava a nahoru. Všimnul jsi si, že tam kde přechází na bílý pozadí, je téměř neviditelnej? Možná by bylo dobrý ho "rozpůlit" tím přechodem mezi pozadím a na bílým pozadí změnit barvu...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0