Autor Zpráva
Mike7400
Profil *
Som zaciatocnik ale nesetrite ma
www.cyklopd.tym.sk
vertigo4
Profil
flash logo zcela zbytečné, odstraň určitě hodiny... celkově to na mě nijak nezapůsobilo, všechen text se mi prolíná v jeden, nic není zvýrazněno, jover v menu dej bud jen podtržení, nebo dej změnu barvy pozadí, ale ná oboje
kód je strašný, jestli se tomu tak dá vůbec říkat ... :(
vertigo4
Profil
jover = hover :)
Miloš
Profil
Je to jakési rozcapené.
Aha: Optimalizované pre IE7 1024x768px
Víš, co touto větou na sebe prozrazuješ? Buď to, že jsi diletant, který to neumí udělat tak, aby to vypadalo lidsky v jakémkoli rozlišení a jakémkoli (současném) prohlížeči, nebo to, že jsi lempl, který se na to vyfekáloval.
Buď ale té lásky a neplkej nic o optimalizaci, protože to, že ti to náhodou nějak v nějakém rozlišení a v nějakém prohlížeči vypadá, není žádná optimalizace, ale vylhaný blábol.
Mike7400
Profil *
diky moc za vase názory
Honza22
Profil
1, Při kliknutí na obrázek na http://www.cyklopd.tym.sk/trasy2007-1.htm Ti tnaběhne zvěčení obrázku, nikoli výlet, což mate...
2, Tatéž stránka, skok na stránky 2 a 3 je hrozně malej, dej ho i dolu a zvěč...
3, K tomu citátu, možná by bylo hezký, kdybys jich tam napsal tak pět a pak by se vždycky jeden náhodně vybral...
4, Pryč s hodinama, víc nahoře
5, Počasí je tam taky zbytečný
6, Anketu bych v rámci té pravé části vycentroval
7, Trasy 08 - neni to zatim zbytečné?
8, http://www.cyklopd.tym.sk/ankety.htm - nezobrazujou se Ti celý (IE7)
9, <P>&nbsp;</P> 10x - nešlo by to jinak? ;)

OT: V čem jsou dělaný ty bannery a ta interaktivní mapa?
Mike7400
Profil *
1. pri kliknuti na obrazok sa MÁ ten obrazok zvacsit
2.jj
3.to neviem ako
4.nie
5.nie
6. to je dobre
7.nie
8.viem
9.to tiez neviem ako
Kool Moves
Miloš
Profil
Honza22: 4, Pryč s hodinama, víc nahoře
Mike7400: 4.nie

Přidávám se k názoru pryč s hodinama.
Hodiny jsou jen hloupoučké frajeření. Na stránkách neplní žádnou jinou funkci než tu, že se autor předvádí, co všechno neumí, protože toho zatím ještě příliš neumí. Já taky umím udělat hodiny, heč ;-) (a kdybych neuměl, taky bych je dokázal někde opsat).
Schválně – když budu chtít vědět, kolik je hodin, co udělám?
— mám-li na ruce hodinky, podívám se na ně (naučený reflex)
— nemám-li je, kouknu do systraye — naučený reflex
— Nebo se můžu podívat na stěnu, na budík a jánevímkam ještě.
Opravdu si myslíš, že hodiny na tvé stránce budou někomu k užitku? Nebo že dokonce někdo bude v hlavě nosit adresu tvého webu a nebude-li vědět, kolik je hodin, koukne se k tobě? Nenech se vysmát.
Hodiny na tvé stránce jsou 1) zcela zbytečné, 2) obtěžující, protože blikají a odvádějí pozornost (stejně jako ten flash). Já jako návštěvník vše, co se hýbá, bez milosti blokuju (pokud už neblokuju celou stránku tím, že z ní odejdu a nevrátím se).
Honza22
Profil
Mike7400
1, Jo, jasně, ale zvykem je kliknout na obrázek pro zobrazení článku (http://aktualne.centrum.cz/)
3, Skus JS, na netu je spousta příkladů (goolgi něco jako náhodný text)
4, Plně souhlasim s Milošem...
9, <div>
OT: Dík

Miloš
Úplně s hodinami souhlasim, je to úžasnej příklad. Ale nejvíc se mi líbí na stejné stránce tohle... :D (Asi mi to připomeneš, vim, byl jsem kdysi stejnej... ;))
Miloš
Profil
Honza22 9, <P>&nbsp;</P> 10x - nešlo by to jinak? ;)
Mike7400 9.to tiez neviem ako
Honza22 9, <div>
Jen to ne; na co div? Prázdný odstavec (s &nbsp;) má očividně „funkci“ CSS vlastnosti margin (margin-top nebo margin-bottom).

A ještě jedno OT pro Honza22:
líbi-li se ti ta ohavnost, pak se nech inspirovat sémantickou nirvánou, sémantickým peklem a validator-je-prima:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=48519&foru m=10&page=-1
Miloš
Profil
Ještě k těm hodinám, respektive k javascriptovému frajeření:
krom frajeřících hlupáků jsou naštěstí na světě i dobří programátoři, kteří na js nezanevřeli a dokážou v něm udělat nádherné a užitečné věci. Dneska mi při čtení Sue utkvěl v záložkách fantastický bookmarklet Design.
Nebo vděčně užívaný Pixyho generátor.
Tož tak.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0