Autor Zpráva
lumík
Profil *
Dobrý den, prosím ohodnoťte tuto stránku, ale pouze po grafické části. Určitě je toho hodně co je špatně, nešetřete mě.

http://skratch.yc.cz/webtvorba/index.html

— viz 1d
Měsíček
Profil
PROČ se snažíš dělat ze sebe webdesignéra a ještě nabízet stránky?
vertigo4
Profil
vytvoříme vám stránky to je snad sranda? jen blázen by si nechal od někoho, s tímto webem, resp. jeho grafikou udělat web.

nechce se mi vše vypisovat a tak zmíním jen strašnou patičku, díky níž je je písmo nečitelné
rommy
Profil *
zvolené barvy - nevhodné
design - žádný
hlavička - nepoutavá
patička - bez komentáře
...doporučuji celé předělat a webtvorbu prozatím raději nenabízet
lumík
Profil *
jo tak hoši fakt ste hodný omg tohle pouze po grafické ste si asi nepřečetli co... rommy dík
lumík
Profil *
kdyby něco to co se na tý stránce píše není grafická část... to je obsahová část
Nox
Profil
Nějak mě nenapadá, co by mohlo být dobře, snad jen kontrast v textové části ujde
Několik (h)různých a křiklavých barev textu, patička nečitelná, nevzhledné použití efektů (logo),
celkově velmi slabé... zkus si nejdřív pořádně projít editor a pořádně si prohlížet profesionální stránky...
Měsíček
Profil
Chlapče, ty mrháš už tak drahoceným časem na úkor takových vyhlídek :-(

například (tvá stránka) :

Jen pro upozornění - neberte to tak, že to co tady napíšu, mi opravdu jde, jsem totiž začátečník a hodně toho neumím. Ale zase kdybych tu psal, že mi nic nejde, bylo by to poněkud odpuzující. Jen abyste si nemysleli, že se tu vytahuju a nic neumím. Takže:
...

1.) Nikdo opravdu nikdo tvé služby nechce.
2.) Existují Free šablona je jich několik tisíc a jsou někdy i na úrovni placených stránek a co více jsou graficky lepší.
3.) obrázky pomocí GYMPu wow ... ty jsi vytvořil nový program??


Jinak k té stránce co chceš ohodnotit graficky... přemýšlej :

1.) Červené písmo do grafiky nezapadá
2.) Zajímavé Mykání
3.) Jestli myslíš grafika jako ten obrázek (hlavička) a to postraní orámování tak nic moc a podobá se to "elektrošpinavému" designu .. jediné co mě zaujalo na stránce je to, že je vycentrovaná. Jinak mě odpudila nejen svým obsahem, ale i grafikou.

P.S jinak položku "ceník" smaž za tohle bych ti dal 20 Kč za snahu.
lumík
Profil *
bože tak tys mě fakt rozesmál... proč hned čumíš a navíc hodnotíš stránky který sem nedávam na hodnocení? nějak sem si nevšim že bych psal něco v tom způsobu ohodnoťte stránky skratch.yc.cz nebo snad jo? :D
a takový to "chlapče" řikaj jenom starý dědkové což ty nejspíš nejsi... a jako mrhám časem? a co aspoň se pak tady pobavim navíc já si nemyslim že nějak moc mrham časem
1.) jéé díky za radu moc si mi pomoh
2.) no skvělý dík že si mi to napsal tohle sem fakt nevěděl... proč to teda všichni nedělaj pomocí free šablon?
3.) to je teda hodně dobrej vtip to si mě utřel... asi ti hodně vadí že tam je jiný i co...

1.) no jinak grafika sem myslel jako barvy, zarovnání atd prostě všechno kromě obsahu víš? podle mě toto je grafická část ale asi máš pravdu ty
2.) tobě se líbí? jako Zajímavé Mykání tos myslel to slovo vytvoříme? opravdu moc zajímavý no..
3.) no jinak barvy sem nevymyslel já já to chtěl jinak ale nemam hlavní slovo

P.S ok pošli mi je nějak jestli chceš dam ti adresu... třeba 20kč je to co sem chtěl ;)
Měsíček
Profil
U mě jsi skončil, ne že jen nepřemýšlíš a nedokážeš uznat ani svou chybu, ale ještě vše odpálkuješ proti ostatním tak proč ti pomáháme? Protože je to minulost, k takovým namachrovaným jedincům jako seš ty, to totiž nemá cenu ani poradit.
lumík
Profil *
no jasně máš pravdu... měsíček je king je nejlepší!!! mimochodem ty opravdu hovoříš hodně k tématu to je podobný jako kdyby ses zeptal: Jde mi čeština? a já ti odpověděl: No v matice seš úplnej noob... mimochodem sem rád že mi psát ty tvoje hrozně chytrý komentáře už nebudeš protože napíšeš minimálně polovinu úplně od tématu... jo a tohle proč ti pomáháme? Protože je to minulost zní trochu divně...
Nox
Profil
1.) Nikdo opravdu nikdo tvé služby nechce.
tak proč ti pomáháme
To teda moc pomoc není;)

lumík
1.) no jinak grafika sem myslel jako barvy, zarovnání atd prostě všechno kromě obsahu víš? podle mě toto je grafická část ale asi máš pravdu ty
Nemyslel to, že barva písma nepatři do sekce "grafika", ale že neladí s webem

Určitě je toho hodně co je špatně, nešetřete mě.
Měsíček
to mi jako machrování nepřijde

Ale ty barvy souhlasím, jsou opravdu velmi špatné...
vertigo4
Profil
lumík
hele nevím, o co ti tu jde...

jinak bych dal nějaký gif na pozadí
Měsíček
Profil
Noxi ta 1.) byla pomoc, protože mu měla otevřít hlavu, žel to selhalo.
Nox
Profil
Já jsem tedy na straně lumíka

lumík
Samotným gifem se to asi nespraví, ale dej do googlu třeba "tvorba www stránek" nebo něco podobného,
rozklikni si webová studia a podívej se jim do referencí, jak vypadají, jaké jsou tam barvy, styl, grafika atp.
dost to, myslím, pomůže

Noxi ta 1.) byla pomoc, protože mu měla otevřít hlavu, žel to selhalo.
Nezáleží jen na tom co sděluješ, ale i jak to sděluješ
lumík
Profil *
jak už jsem říkal já ty barvy nenavrhoval... jako já bych dal úplně jiný ale to už je teď jedno... prostě už to neřešte nějak to předělam nebo ne... vim že je to špatný... tak stačí snad ne? všichni spokojený?
rommy
Profil *
...nejde o to, aby byli všichni přispívající spokojeni a ty jsi z toho "utekl"
...ty stránky nejsou opravdu povedené ( po grafické stránce - barvy, design, nápad, prostě od A do Z )
...diskuse k tomu rozpoutaná - jsem na straně těch, kteří kritizují, protože i já sám mám výhrady
...zas bych tolik neprotestoval, kritika tě spíše povede k tomu, abys zapracoval a v duchu nakonec poděkoval za ty "bláboly"
...psal jsi "nešetřete mně"
...ale jinak se nemusíš nechat odradit, zkoušej to dál, tvoř, koukej apod. - maluju, a taky nejsem Picasso
Kamil V
Profil
Nox
Já jsem tedy na straně lumíka

Svět není tak černobílý. Lumík má před sebou ještě dlouhou cestu, ale měl by si uvědomit, že ta cesta má začínat dřinou a učením se, ne nabídkou služeb a ceníkem.

V každém komentáři bylo trochu pravdy, jenže bílá vidí jen bílou a černá jen černou...
lumík
Profil *
1) já včera utek kvůli tomu že sem musel spát
2) vím že nejde o to aby byli spokojení ale nechtěl sem aby setu nějak hádali
3) já vim už to tu řikalo hodně lidí
4) já protestoval kvůli tomu že měsíček hodnotil úplně něco jinýho než sem chtěl
5) psal jsi "nešetřete mně" vždyť ok ale chtěl sem hodnotit jenom grafickou část
6) jestli si myslíš že ste mě odradili tak to fakt ne ;)
7) hele můj nápad to nebyl že bysme to dělali za prachy a ještě k tomu ty barvy... prostě mi napsal jeden kluk jestli bych s nim nedělal stránky, já řek že jo a on že bysme to mohli dělat za prachy... já sice ze začátku byl proti ale pak sem si řek proč ne.... a proto taky to zajímavé Mykání
VLadas
Profil
lumík
prostě mi napsal jeden kluk jestli bych s nim nedělal stránky, já řek že jo a on že bysme to mohli dělat za prachy

takže ta grafika je jeho?
barvy sem nevymyslel já já to chtěl jinak ale nemam hlavní slovo

Zkus to sám, ať ti neradí. Má na tebe špatný vliv.
lumík
Profil *

Zkus to sám, ať ti neradí. Má na tebe špatný vliv.

no o to se nějak budu snažit... :P
ale stejně to nebude moc dobrý určitě...
VLadas
Profil
lumík
ale stejně to nebude moc dobrý určitě...
Myslím, že bude.
nofate
Profil
menu je príliš detské až trápne - ten hover uf uf. Inak môže byť
RockFire
Profil
sice už je to starší, ale jelikož teď pracuje se mnou, rád bych kritiky upozornil, že i znejhoršího se může stát pěkne... viz design, šablony a reference...

http://skratch.yc.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0