Autor Zpráva
HS_Ninja
Profil
Caute ! Vytvoril som ako 13 rocny tuto Counter-Strike:Source clan stranku a chcel som kritiku od profesionalov.Len chcem povedat ze profesional som neni iba sa to este len ucim tak kritizujte podla toho :) Diky

www.hsclan.wz.cz
honzan
Profil *
jen k vzhledu:
zvysil bych kontrast mezi textem a pozadim. spatne se mi to cte kdyz neni uplna tma...
jinak se mi to libi...
czech
Profil
Myslim, ze obrazky u clenu jsou docela velky a dlouho trva nez nabehnou. Jinak slusny.
HS_Ninja
Profil
diky vam :) tak zmenim rozlisenie obrazkov na 800x600 alebo na 640x480 a ako by som zmenil ten kontrast to uvidim este a este raz diky vam :)
Acci
Profil
* Proč tam nemáš háčky a čárky?
* Navigační obrázky (vlevo) dej do nějakého jiného formátu (BMP se na web nehodí)
* Úvodní JavaScriptová hláška nemá žádný význam, jen návštěvníka otravuje
* U screenshotů nezmenšuj obrázky pouze přes HTML, ale zmenši i půovdní soubor (třeba v IrfanViewu)
HS_Ninja
Profil
setko som spravil chlapce len nechapem co myslis tym ze nemam hacky a ciarky a tiez ked tie navigacne obrazky ulozim na JPG tak su vecsie akop BMP :D divil som sa ale je to tak :D
HS_Ninja
Profil
jaaj uz chapem necchel som diakritiku.to by bolo vela roboty :) som lenivy na take malickosti :) ale mozem to spravit lenze to by trvalo prerobit
Acci
Profil
ulozim na JPG tak su vecsie akop BMP
JPG je formát převážně pro fotky
Pro navigační tlačítka patří formát GIF nebo PNG
HS_Ninja
Profil
to ja viem len mne sa teraz nechce menit na ine :) ale nevadi ale mozno to zmenim ked nebudem mat co robit
La_ToRaNTe
Profil
Ty jo.
Najel jsem na stránku a začalo se mi stahovat asi 6 mp3 souborů.. :x
Anonymní
Profil *
no a ? ved je tam aj ozvucenie, kolko tlacitiek tolko mp3 suborov :P tak je to
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0