Autor Zpráva
hop
Profil *
Prosím o zhodnocení mé stránky po grafické, i po technické stránce.... předem děkuji za připomínky a kritiku... http://www.ctyrlistek.tym.cz/
Kcko
Profil
Sorry ale oboji je hrozne, kazda stranka je jina a o tom filmu se radsi vyjadrovat nebudu.
kletely
Profil
hop

1) staly formát pori si layout
2) tie fotky už natiahnuté viac nemohli byť vydno moc pixle
3) design je nieco strasné

Kcko
uplne stýním suhlasím

hodnotenie 0,5/10
Skratch
Profil
tak toto je
hrozný!!!!
ale vážně je to dost strašný
ybznek
Profil
Já bych řek....
Že to tak strašné neni
Měsíček
Profil
Skratch: klídek, nejsi o moc lepší ...

jinak mě se líbí docela ten základ, .. určitě to půjde vypilovat..
Skratch
Profil
lol :D řikam to snad? :P jako mimochodem myslel jsem strašný né v tom jak to vypadá ale spíš že každá stránka je úplně jiná...
takže tobě se to docela líbí? to se od tebe slyší hodně málo :D ...
no a aby se neřeklo tak napíšu co je tam tak zhruba špatně...podle mě samozřejmě...
1) není klikací logo,
2) je tam návštěvnost, což nikoho nezajímá,
3) v patičce není kontakt,
4) na hop studio nejde kliknout,
5) když se zvětší písmo tak to všude přelejzá
6) validita http://validator.webylon.info/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.ctyrlistek.tym.cz%2F
7) samozřejmě souhlas s kletelym
8) co takhle nějaký hover u odkazů? (mimochodem velmi zvláštní hover v sekci "foto")
9) ty fotky za odkazy v menu se mi tam nějak nelíbí/nehodí
10) ty názvy stránek bych krapec pozměnil (smazal bych 4list-)

— Moderátor (M): Už je to od Tebe. —
hop
Profil *
Děkuji za připomínky...
btw.: byl to kdysi úkol do školy, který postupně předělávám.... to že je každá stránka jiná... souhlas... to je strašný, ale webdesign dělám občas, když mám zrovna čas a chuť, takže se budu snažit to postupně opravit v čase, který mi na to zbyde...:)
hop
Profil *
A klidně dál bombardujte kritikou....!!! :D
yFang
Profil
hop
Pokud by jsi vše předělal do jednoho designu (nejlépe toho prvního), tak by se s tím dalo něco dělat.
hop
Profil *
yFang
JJ... pomale se na tom pracuje:)
hop
Profil *
Konečně se podařilo alespoň na 80% dodělat tuto stránku... menší refresh designu, sjednocení a dozprooznění dalších sekcí jsou nějáké novinky... mrkněte se na to.... díky!
Mistr
Profil
hop
(1) V MSIE 6 SP 2 není možné si označovat text.
(2) Občas by bylo vhodné oprášit znalosti mateřského jazyka. Slovíčka typu momentálně se zabíváme amatérským filmem jsou fakt děsivá.
(3) Proč se na podstránkách mění vhled menu? Srovnej, prosím, například titulní stránku se stránkou O nás.
(4) Názvy stránek či obrázků je vhodné psát malými písmeny, bez mezer a bez háčků či čárek. Tedy nikoliv jako je například: http://www.ctyrlistek.tym.cz/fotoalbum/2003/3,%20Skalky%2028.3.2003.jp g
yFang
Profil
hop
S vypnutými obrázky je to naprosto nepoužitelné.
hop
Profil *
Mistr
1) Proč by si někdo chtěl označovat text?! (Neříkám obecně, ale zrovna třeba na této stránce)
2) Stydím se...
3) Za menu považuji takové ty odkazy vedoucí na hlavní sekce stránek... :D btw.: sekce "O nás" je fakt děsivá!
4) To je mi (teď) už docela jasné... ale před dvěmi lety jsem byl rád, že jsem vytvořil stránku a mezery v názvech jsem moc neřešil...

Díky za připomínky"!

yFang
Já nevím, ale k čemu by někomu bylo prohlížet si stránky bez obrázků?! Kvůli rychlejšímu zobrazování?! I kdyby, tak by tento člověk spíš hledal pouze informace, které se na mém webu nevyskytují...

Alle díky za comment!
vertigo4
Profil
hop
Proč by si někdo chtěl označovat text?!
možná na to jednou příjdeš sám

ale před dvěmi lety jsem byl rád --> ale před dvěma lety jsem byl rád


Já nevím, ale k čemu by někomu bylo prohlížet si stránky bez obrázků?!
a co když se nějakým způsobem obrázky nenačtou? a další a další důvody, proč nespoléhat na obrázky
hop
Profil *
vertigo4
Ano, z jákékoliv jiné stránky, na které jsou nějaké informace, je potřeba kopírovat text, ale na mé stránce není nic, co by si někdo chtěl kopírovat...
Ale nechme toho. Na žádné stanici, v žádném operačním systému (Linux jsem ještě netestoval..) v žádném nejrozšířenějším prohlížeči jsem problém s nabráním textu neměl... a kdo má dneska ještě IE 6 a proč??!

Obrázky... Je možné, že se nezobrazí, ale v tomto případě bych já osobně se snažil tento problém vyřešit, protože ten problém by byl nejspíš na mé straně, ne na straně serveru, nebo web-admina.

Čeština.: Je sice pěkné, že mne opravujete, ale tímto ze mne děláte nějákého učně bez základní znalosti pravopisu... A to takhle opravujete každého???
vertigo4
Profil
hop
neopravujeme, ale tohle mi trhalo oči... ale to neznamená, že já nedělám chyby, taky tu nasekám plno překlepů a možná i hrubek

a kdo má dneska ještě IE 6 a proč??!
hele tak tuhle otázku si kladu věčně... proč lidé nemají stejné názory jako já? proč se každému nelíbí stejná hudba jako mně, ale pokud nechceš přicházet o návštěvníky (a tobě je to očividně jedno) tak bys měl stránku optimalizovat i pro IE6...

a s tím souvisí další tvoje zmínka: problém by byl nejspíš na mé straně, ne na straně serveru, nebo web-admina...
tak to může být pravda, ale většině návštěvníků se nebude chtít řešit nějaký problém s obrázky a vykašlou se na ni a odejdou.... web je založen na HTML a pokud v této podobě neposkytneš informace stejné jako se styly, javascriptem, flashem atd. tak to svědčí o tom, že tě nějací návštěvníci nezajímají a potom se ptám: Jaký smysl má tvořit web? Je to tvoje věc, my ti tu píšem co můžeš změnit a jestli nemáš zájem tak je to jen tvoje věc....
hop
Profil *
vertigo4
Ne vůbec, já jsem vděčný za Vaše názory a připomínky!!! (i když mi některé přijdou už dost malicherné :D )
Bohužel nemám kde zjistit jak jsem na tom v IE 6, protože všichni, koho znám mají už IE 7 ... já osobně IE radši už nepoužívám ;-)
Na stránce mám styly, ale třeba nevím, jak to konkrétně myslíš s tím : "bez obrázků"... Hlavní problém vidím v tom, že bez obrázků nevidím menu...
vertigo4
Profil
hop
jak to konkrétně myslíš s tím : "bez obrázků"
odpověděl sis sám : bez obrázků nevidím menu...

věř mi, že já také nepoužívám IE, já osobně si vystačím jen s Firefoxem
hop
Profil *
vertigo4
A jak to jednoduše udělat, aby bylo bez obrázků vidět alespoň odkazové menu?! napsat to v odkazech a dát tomu nižší z-index?!

Já si vystačím na 150% s Operou :)
vertigo4
Profil
hop
ano nejlepší je to dělat tak, že obrázek (např. v menu) je napozicován přes odkaz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0