Autor Zpráva
Iver
Profil *
Prosím o zhodnocení internetové hry Dračí pařát - http://www.draciparat.ic.cz . Jedná se mi zatím o systém registrace (ještě není kompletní). Zda je bezpečná a nedopustil jsem se žádných hrubých chyb. A zda má projekt naději na úspěch. Grafika přijde na přetřes až bude běžet základní verze. Ve hře probíhá každou půlnoc čistka databáze, při které se vymažou všichni uživatelé s nedokončenou registrací. Což jsou pro zatím všichni. Dokončení registrace bude probíhat přes e-mail.
kletely
Profil
Iver

design je pekný visno že si sa stím pohral
snáť nie je iné čo dodať
Iver
Profil *
Design bohužel není můj, ale myslím že to nevadí. Copyright jsem nechal být, a jen změnil logo a několik dalších věcí. Ve hře bude možno vzhledy stejně měnit.
Nox
Profil
1) Jedná se mi zatím o systém registrace
Půjde to ztuha:

Warning: text(registrace.inc) [function.text.php]: failed to open stream: No such file or directory in /home/free/ic.cz/d/draciparat/root/www/knihovny/texty.inc on line 47

Warning: text() [function.include.php]: Failed opening 'registrace.inc' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php/smarty/libs:/usr/share/php/iclib/:/usr /share/fpdf:/usr/share/php/:/usr/share/php/jpgraph/') in /home/free/ic.cz/d/draciparat/root/www/knihovny/texty.inc on line 47

2) (ještě není kompletní)
Nechceš ho tedy raději dokončit, než ho dáš ke zhodnocení?

3) A zda má projekt naději na úspěch
Když se tam člověk ani nedostane...mohl si třeba vytvořit testovací profil, nebo tak něco...

4) při které se vymažou všichni uživatelé s nedokončenou registrací. Což jsou pro zatím všichni
Má to nějaký důvod? Dost to tedy brání testování, přitom vypnout to je brnkačka

5) Dokončení registrace bude probíhat přes e-mail.
V pohodě

6) Grafika přijde na přetřes až bude běžet základní verze
J, no zatím není očividně co hodnotit

7) Design by Free CSS Templates
Hmm...
A jinak se template moc nepochlapil, dost hrůza...když už si ho nedělal, tak si si mohl vybrat nějaký pěkný;)

Do hry se mi nepodařilo dostat a zbytek je template :( co tedy zkoumat?
Iver
Profil *
Omlouvám se, přehlédl jsem že tam není soubor s registrací.
Iver
Profil *
Už to běží, omylem jsem to smazal.
Nox
Profil
Obrázky povypůjčované...


Přezdívka nemá správnou velikost. (3 znaků)
buď je číslo v závorce pouze počet znaků, které jsem zadal a tedy není uvedeno, jak má být dlouhé,
anebo je to minimální počet a potom je s tím pracováno nesprávně, protože zadané jméno 3 znaky má

E-mail má správnou velikost. (17 znaků)
Velikost emailu?

Krok 5:
co zde? nic není klikatelné a hláška o úspěšné registraci se nezobrazila, takže sem tam zakysl

A ikdyby náhodou registrace proběhla, tak >nefunguje přihlašovací formulář<

Celkově: nechceš se na to náhodou ještě mrknout? Přijde mi to strašně nedodělané v každém aspektu,
na který jsem narazil...
Iver
Profil *
To číslo je počet aktuálních znaků, doplním informace o tom kolik má být znaků. Velikost emailu asi změním na délku e-mailu, je tam maximální délka 50 znaků. Pátým krokem to zatím končí, tam se vygenerují základní předměty a přidá je to do inventáře. Přihlášení ještě není, nejsou registrace dokončeny. Jinak děkuji za rady, jde mi čistě jen o ten test, funkčnosti.
Iver
Profil *
Opraveno
Nox
Profil
No jinak to asi tedy funguje, ale mám z toho takový zmatený pocit
Iver
Profil *
Povídej konkrétně, mě to může připadat jednoduchý se v tom orientovat, ale jde mi o ostatní.
vertigo4
Profil
kletely
design je pekný visno že si sa stím pohral
to je snad sranda!? vždyť je to hrůza
Nox
Profil
Povídej konkrétně, mě to může připadat jednoduchý se v tom orientovat, ale jde mi o ostatní.
Ohledně orientace - možná by mohlo být v průběhu víc nápovědy (třeba tý délky, to zrovna není detail ale chyba)
a ještě mě napadá že roletky s volbou povolání/rasy by měly být na vrchu (když teda nejde na ikonky ras klikat)
Iver
Profil *
Souhlasím, design je hnus, ale nechtěl jsem dělat zatím grafiku... jde o testovací verzi. Víc nápovědy, to je fakt, to můžu udělat. Roletky jsou dole aby si hráči přečetli informace o každém povolání... je to důležité, ale udělám klikací ikonky ras, to je dobrý nápad.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0