Autor Zpráva
pollo22
Profil
Dobrý deň chcel by som vedieť váš názor na moju stránku či už dizajn, prehľadnosť, jednoduchosť ovládania atd...ďakujem vopred za vašu kritiku a možno pochvalu :)

http://www.topsajta.sk/

— Chamurappi: doplněna adresa —
Big-Dejf
Profil *
vesteckou kouli tu nemam, bodla by URL :)
Casero
Profil
pollo22
Snad ne toto?
Miloš
Profil
Casero
Nestraš!
Big-Dejf
Profil *
Mínusy:
-tabulkový layout
-alty ti nic neříkají....
-...
-....

Mohl bych pokrčovat do nekonečna.
Radím ti, projdi si www.jakpsatweb.cz ... prohlídni si nějaké layouty, popř stáhni nějaké templaty, na tohle se nedá koukat, kód je prasečina, i když ten návštěvník "nevidí"ale i tak, máš v tom chaos a bordel.
Grafika taky děs, i když chápu že sis s tím musel vyhrát.

Jenom poznatek http://www.topsajta.sk/herci.php s tímhle si děláš srandu ne? Dávat original 1024 * 768 jako náhledy to už je trochu silný kafe. ;)
chil_cz
Profil
ale jinak uznavam ze neresite zadny kradeny sw, v sekci ke stazeni jenom shareware ... to mate velke plus ;)

Odmazán podpis. Gekon
drasha
Profil
doporučoval bych obyčejný design než tuhle hromádku škaredých barev...
kdybych tu měl psát všechnu kritiku, tak je to na dlouho, proto jen pár výrazných chyb:
-pozadí (obrázek, který má 65.44 KB nahrávat na pozadí je podle mně "chyba", web se poměrně dlouho načítá --# lepší by bylo kdyby bylo pozadí BARVA )

-menu, určitě ti to něco zabralo, ale na mě to moc dobře nepůsobí, když už neumíš moc ztvárňovat grafikou, tak to skus pomocí CSS, protože je to efektivnější, než když tam daš ošklivou grafiku

-tabulky - no hrůza děs...ty už nepoužívej, tohle je už CCA 6let staré ...

-všechna marquee změn na obyčejný h2

pokračovat už nebudu, protože se na to nedá ani koukat
pozn.: kdybys to psal jako text, třeba ve Wordu, tak to vypadá daleko líp! :)

Upřímně.

— Nevkládejte do svých textů podpisy ani podpisové odkazy. Budou odstraněny, protože jde o duplicitní informaci. —
Miloš
Profil
drasha
kdybych tu měl psát všechnu kritiku, tak je to na dlouho, protože je snazší vypsat, co se povedlo [rozpačitý úškleb].
drasha
Profil
no kdybych tu psal to co se povedlo :) - možná tak to datum a čas ...
ale kdybych to tu psal, tak bych "chválil" a neuvedl bych alespoň nějaké chyby :) :)

— Nevkládejte do svých textů podpisy ani podpisové odkazy. Budou odstraněny, protože jde o duplicitní informaci. —
pollo22
Profil
Možno moja stránka sama o sebe nevyzerá dobre ale aspoň môžem povedať že som NIKDY nepoužil žiadny program na tvorbu kódu, že som NIKDY neokopíroval žiadny kód ani skript, že som NIKDY nekopíroval grafiku a že to všetko robím SÁM. A ešte jeden dotaz, návštevnosť na topsajta.sk neustále stúpa a sú ľudia ktorým sa veľmi páči a nieje ich málo!!! Ale ďakujem za Vašu kritiku. A čo sa týka neprehľadnosti kódu ja sa v ňom vyznám až veľmi dobre a nikto iný nemusí. A myslím, že sú stránky ktoré vyzerajú dobre ale nikto im tam nepríde. A prečo? Lebo nie vždy ide len o dizajn ale aj oto čo ľudí zaujíma a čo chcú.
shaggy
Profil
NIKDY nepoužil žiadny program na tvorbu kódu
a ako si ten kód potom vytvoril?
Ja sa považujem už za trošku skúsenejšieho amatéra, ale zatiaľ som nevytvoril ani jednu jedinú stránku bez programu s ktorým ten kód môžem vytvoriť (napísať etc.).

Som rád, že ti tam ľudia chodia... a keby tá stránka bola pekná, chodilo by ti ich tam viac ;-) Ver mi.
Ale si začiatočník, uč sa na svojich chybách a zlepšuj sa... všetci sme tým prešli. A hlavne - naše rady sú myslené v dobrom, ak by sme ti chceli uškodiť, tak ti napíšeme, že tá stránka je skvelá, pokračuj v začatej práci a nič na tom nemeň.
aisukriimu
Profil
shaggy

NIKDY nepoužil žiadny program na tvorbu kódu
a ako si ten kód potom vytvoril?
Ja sa považujem už za trošku skúsenejšieho amatéra, ale zatiaľ som nevytvoril ani jednu jedinú stránku bez programu s ktorým ten kód môžem vytvoriť (napísať etc.).


Myslim, ze myslel generator kodu, tak ho takto skaredo nechytaj za slovicka. :D
Měsíček
Profil
že som NIKDY nepoužil žiadny program na tvorbu kódu, že som NIKDY neokopíroval žiadny kód ani skript, že som NIKDY nekopíroval grafiku a že to všetko robím SÁM.

to, tak věřím :

1.) Anketu jsi dělal sám?
2.) Oheň jsi dělal také sám?
3.) Ikonky si dělal také sám?

Jinak zkrátka hrůza, ale jestli chceš tak ti s něčím poradím a ukážu ti v čem by jsi mohl uštetřit, ale volbu nechám na tobě.
Miloš
Profil
pollo22
Ber moje slova jako kritiku, která nemá úmysl škodit.
To, že na tvoje stránky někdo chodí, se děje navzdory jejich odpusť, ale příšernému vzhledu a velmi špatné použitelnosti.
Mám-li vyjmenovat alespoň ty nejhorší prohřešky, kterých ses jako autor dopustil, pak:

1) Jezdící text a hýbající se ikonky. Je to zlo, protože odvádí pozornost a ztěžuje už tak špatnou možnost se soustředit na texty.
2) Závislost na obrázcích. Možná se tomu budeš divit, ale dodnes jsou lidi, kteří si vypínají obrázky, protože přistupují na internet pomocí pomalého GPRS, která je v průměru ca. 30 kb/s, tedy asi 4 kilobajty za vteřinu.
Jestliže uděláš navigaci pomocí obrázkům a alespoň nedoplníš alty, návštěvník bez obrázků si ani neškrtne.
3) S tím také souvisí datová velikost stránky – protože nepoužíváš náhledy (zmenšeniny o velikosti 100×83), ale fotky velké jak kráva – jsi schopen ve funkci náhledu použít fotku v rozměrech 1000×1333px o velikosti ca 1MB. Úvodní stránka tak zabírá jeden a půl mega, což při výše uvedené rychlosti znamená stahování 389 sekund, neboli skoro 6 a půl minuty. Na to se ti každý víš ty co…
4) Nastaviť ako domovskú stránku ??? Tak to bych teda musel být magor. Neznám soudného člověka, který by to udělal.
5) Kontrast tmavozeleného textu s černým pozadím nic moc, špatně se to čte. http://www.sovavsiti.cz/kontrast/
6) Dnes je Nedeľa, 23. 12. 2007. Čas: 17:38. A mám se z toho podělat? Já taky umím udělat hodiny, ale nevystavuju to jako frajeřící ubožátko. Jestli chceš být programátor, naprogramuj něco užitečného. Nebo si snad myslíš, že se přijdu podívat na tvopje stránky, když budu chtít vědět, kolik je hodin? To by mě teda ani ve snu.
7) Stránka ve vyšších rozlišeních, tedy nad 900px šířky vypadá ještě ošklivěji – vpravo se opakuje a opakuje nehezký obrázek ohně. Fuj.
8) Návštěvnost mě jako návštěvníka nezajímá. Pochybuju, že nějakého návštěvníka zajímá, jakou máš návštěvnost. Tak se zkus pozamyslet nad tím, pro koho ty stránky děláš Ǿ pro návštěvníky, nebo pro sebe?
9) Anketu tam máš hádám jen proto, že jsi na cizích stránkách viděl ankety. Nebo ji hodláš nějak dále vyhodnocovat? Zpracovávat?

10)
A čo sa týka neprehľadnosti kódu ja sa v ňom vyznám až veľmi dobre a nikto iný nemusí
Ano, v kódu se musíš vyznat především ty, ale když nad kódem nebudeš kloudně přemýšlet a když ho budeš takhle flinkat, nic se nenaučíš (nebo si osvojíš škodlivé návyky – zlozvyky), což je škoda.
Proto tvé pozornosti vřele doporučuju k pozornému pročtení:
a) http://www.semantika.name/
b) http://pristupnost.nawebu.cz/texty/pravidla-standardy.php?full
c) http://css.interval.cz/layouty/
pollo22
Profil
Mno trošku som sa hral zopár nocí... ratoval som sa niektorých chýb čo ste písali a vyšlo mi z toho toto.... www.new.topsajta.sk je to len index zatiaľ....tak ak môžte okomentujte ho, vopred vám ďakujem. Upozorňujem že v IE nefunguje rýchle menu a je tam zly posun obsahu(neviem prečo sa to v IE deje ak niekto viete tak ďakujem za radu aj keď viem že to tu nepatrí)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0