Autor Zpráva
drasha
Profil
No, takže jsem to předělal jak po stránce designu, tak po stránce obsahu :) :)
www.czewe.net
co vy na to?
vitec
Profil
víc těch animací už tam dáš nešlo? barvy v menu se mi nelíbí.. asi ti do nich moc svítilo sluníčko:)
drasha
Profil
nešlo
opacity :)
aisukriimu
Profil
Zaujimalo by ma, co z tej stranky ostane, ked skoncia Vianoce. ;)
drasha
Profil
po Vanocich bude Šťastný nový rok :D
a na 2008 tam prostě neco plácnu :)
drasha
Profil
trošku jsem to upravil :)
shaggy
Profil
Prečo máš dve témy? Nemôžeš túto zamknúť a nechať pokračovať iba v tej prvej?
Teraz je to strašne neprehľadné.
drasha
Profil
protože to jedno bylo o starém webu, ten web o čem se píše tu, sem včera předělal ...
bylo by divne kdyby někdo četl to první téma a nenašel ty chyby co jsou zminovany na tom webu
BeasT
Profil
Docela mě v ceníku pobavila položka "kvalita". Vypadá to jako kdybys říkal: "Pokud si nepřiplatíte, zkrátka tu práci odfláknu". A vůbec, položka "Reference" a v ní napsáno: "Zatím nemám žádné refence", to je opravdu k smíchu, nabízet tvorbu stránek za peníze, kterou nemůžeš podložit žádnýma ukázkama prací.
Měsíček
Profil
Reaguji na Drasha:

Ještě nejsi natolik dobrý, aby jsi mohl prodávat své stránky, opravdu to normální člověk od tebe zatím nekoupí, nauč se toho trochu více, krapet slevni a potom můžeš začít jinak k webu:

1.) Co tak třeba měnit title?
2.) Blikátka mi připadnou takové amatérské.
3.) Stránka moc bílá, dá se tomu říct design?
4.) Menu není dobře vyřešené a hover v něm už vůbec ne.
5.) Logo bych vycentroval připomíná mi to šablony z MS Publisher
6.) <meta name="Robots" content="index,follow" /> lákej, lákej uvidíme jestli se roboti budou více snažit.
7.) Na takovou obsahově nic moc stránku je tam stylů jak na*r**.
8.) Tomuhle třebas nerozumím :

border-bottom: none;
border-left: 4px solid #FFE4E1;

to border-bottom: none; je tam naprosto zbytečně ne?

9.) Staré známé rozbité XHTML :)

... no já bych s prodáváním webů tak rok počkal.
Miloš
Profil
Animace - jako dekorace jsou pěkné, ale musíte je umět použít na správném místě.
Animace až na výjimky považuji za obtěžující a pozornost odvádějící veteš.

Počítadlo - docela dobrá věc, protože většina uživatelů také kouká na to, kolik lidí stránku už navštívilo.
Nevm jak kdo, ale já, když vidím počítadlo, si většinou řeknu „zas další blbeček s počítadlem“ (nebo, pokud majitele webu tak nějak respektuju, „má toho zapotřebí?“).
drasha
Profil
Zrovna tyhle dvě věci sem testoval na mých známých, kteří jsou obyčejní uživatelé internetu a nemyslím si že by byly vyjímkou lidstva :)

hold, ty to vnímáš jako programátor ...
Měsíček
Profil
to bude tím, že jsou na to zvyklý z blogů a ostatních stránek, webmaster vidí již něco nového a vidí dopředu a opravdu si myslím, že animace tohoto typu za chvíli budou na internetu velmi poskromnu.
Miloš
Profil
drasha
hold, ty to vnímáš jako programátor ...
Nejsem programátor ;-)
drasha
Profil
tak ... nadprůměrný uživatel :) :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0