Autor Zpráva
ronnie
Profil
Prosím o vaše názory na stránky http://weblog.ronnieweb.net
Jedná se o weblog o přístupnosti a použitelnosti na webu, zajímají mě všechny vaše názory a postřehy, co byste dali pryč, co byste přidali, uvítám nějaké grafické nápady na vylepšení:)
Díky mnohokrát, Ronnie
Acci
Profil
Tak protože se jedná web o přístupnosti a použitelnosti, tak budu trochu kritičtější:
* Při zvětšování písma se text v menu nevleze do rámečků
* Při vypnutých stylech je dolní formulář moc úzký
* Odkazy jsou málo výrazné
* Text nepovinné je dosti málo výrazný
* Tlačítka mají zůstat tlačítkami

Jinak pěkný design, moc se mi líbí
A jakou používáš verzi RS?
ronnie
Profil
Při zvětšování písma ve kterém prohlížeči? Všude by to mělo být bez problémů, testoval jsem to do 125%.
Toho formuláře jsem si nějak nevšimnul, opravím.
Odkazy udělám tmavší.
Díky.
Acci
Profil
Při dvou zvětšeních ve FF
mat
Profil
poznámka k tisku - náhled tisku v mozille zobrazí text až na druhé stránce, první je prázdná
ronnie
Profil
Jasně o tom vím, u u slova komentáře vyleze jedno e, nevidim to ale jako velký problém, přeci jen zvětšuje si písmo na 150% jen velmi úzká skupina uživatelů a je to bez problémů čitelné.
ronnie
Profil
mat
Všiml jsem si toho před chvílí, problém řeším....
mat
Profil
a dalších pár podnětů - komentáře v menu bych asi přejmenoval na rss komentářů, rss na rss článků, u kontaktního formuláře asi návštěvníka nezajímá, že se vzkaz autorovi webu zobrazí po přihlášení do administrace, jinak se mi web líbí, jestli ale bude mít autor dost nápadů a textů, které přitáhnou návštěvníky, nevím... špinar má tuhle oblast dost pod palcem...
ronnie
Profil
No ono jde spíš o použitelnost než o přístupnost, pak taky o css a xhtml, tehle oblasti jsou mi asi nejbližší, no a pak taky je to weblog, ne e-zine, takže nepujde pořád čistě jen o web. Ale hlavním tématem zůstává použitelnost, jestli bude dost inspirace ukáže až čas ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0