Autor Zpráva
TO.
Profil *
Zdravím.

Prosím o vaše názory na web ... www.sweb.cz/test.test/index2.htm

Děkuji
Měsíček
Profil
Vcelku pěkný jednoduchý web možná by to chtělo trochu oživit .., v jednom vlákně si říkal, že jsi to dělal v FP a neumíš upravovat kód což je škoda nauč se to a tvé stránky budou ještě hezčí a kvalitnější jinak jen tak dál.
TO.
Profil *
Díky, díky ... stránky chci mít opravdu jednoduché. Snad jsem to nepřehnal.
Nemohl bych Tě poprosit o pomoc s vycentrováním ve Firefoxu ... navím jak na to.
Díky TO.
Měsíček
Profil
Já vím, ale tvůj web je sice udělán pěkně graficky, ale s kódem je na tom velmi mizerně (což není až tak tvoje vina, ale vina FP) a bez zásahu do kódu to nejspíš pro Mozillu nevycentruješ. Snažil jsem se s tím něco udělat, ale, aby to fungovalo musel bych to komplet přepsat. Snad se ozvou znalejší CSS kteří ti poradí jak na to.
TO.
Profil *
Aááách jo. I tak díky za snahu. Proč to v IE funguje dobře a jinde ne?
Měsíček
Profil
Protože IE je výtvor Microsoftu a Microsoft Frontpage je výtvor koho? Taky Microsoftu .. už chápeš?
TO.
Profil *
Měsíčku, díky za snahu ... už se mi to podařilo poladit.

TO.
vitec
Profil
wow, pěkná stránka, ale nikdy se mi nenačtou všechny obrázky co tam jsou, ale to bude chyba swebu.
TO.
Profil *
no, doufám, že je to chyba swebu :-)
Timy
Profil
TO.
„a v plném rozsahu nahradit Vaší vlastní mzdovou účetní nebo celou účtárnu ...“
Před třemi tečkami není mezera a tři tečky se správně píší jako výpustka – buď jako entita … nebo přes číselný kód alt+0133.

— Zahlídl jsem tam „i“ na konci řádku. Obyčejně se za jednopísměnné predložky vkládá pevná mezera, čímž dosáhneme toho, že nikdy nebudou na konci řádku. Třeba takhle: „personalistiky pro malé i velké organizace“. Případně lze pevnou mezeru zapsat jako alt+0160.
— Přijde mi, že tam máte přespříliš zkratek typu vč. nebo tj.
TO.
Profil *
Timy,

děkuji za konstruktivní kritiku ... vše jsem si k srdci nevzal, ale některé připomínky jsou využil. Měl jste pravdu.

Děkuji.
TO.
pepee
Profil *
Když pominu ten FrontPagr blivajz, tak tam vidím 2 zásadní nedostatky.

1. Rozpad layoutu při zvětšení písma.
2. Nadpisy vytvořeny obrázky bez alternativní textové náhrady. Jsou nečitelné pro čtečky a roboty...
TO.
Profil *
pepee

Díky za radu ... popisky obrázků jsem doplnil.

TO.
Školník
Profil
Já bych ve spodním řádku namísto mzdy nás baví ... umíme je! Napsal mzdy nás baví. Umíme je! - takto mi to přijde mnohem údernější a hezčí..:-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0