Autor Zpráva
banancz
Profil
co myslíte, je úvodní stránka http://www.bloger.cz/ dostatečně přehledá a intuitivní ?
Railbot
Profil
Bohužel ani vzdáleně.
Mastodont
Profil
Jauvajs.

To roztlemené mimino se třemi zježenými chlupy na hlavě má být podobizna typického klienta? :-)
vitec
Profil
ta zelené a ta červená do sebe moc nezapadají.. možná by mohlo pomoct přehození barev u gradientu zelené. a to prázdné místo vpravo od toho mimina nebo co to je.. no fuj:)
LukeZzZ
Profil
Řekl bych, že tady se nedá o přehlednosti mluvit. Celé mi to přijde děsně rozházené... obzvlášť hlavička (zelený pruh ze kterého nahoře přetéká červený rámeček působí, jako že je to neúmyslně ujeté). Pozadí pravého pruhu mi také přijde zvláštní. Je dosti podobné pozadí a na mě to nepůsobí zrovna nejlépe, ale určitě je to věc názoru. Dále rozdělení již tak poměrně úzkého bílého (obsahového) pruhu rozdělení ještě do dvou sloupců mi připadá jako velké znepřehlednění. Určitě bych nedával tolik nejnovějších aktivních blogů - omezil bych je třeba jen na 5 a umístil je nad poslední články tak, aby se dva sloupce eliminovali a vznik pouze jednosloupcový obsah.
U patičky bych nějak ukončil nejprve ten obsah, takto to vypadá useklé, ale zase jenom můj dojem.

Snad to pomůže :)
Dranel
Profil
banancz
Pozadím menu ti špatně navazuje - oprav si to
Timy
Profil
banancz
Upřímně řečeno, když se podívám na ty čtyři barevné obdélníky, tak intuitivně beru do rukou tužku a chystám se provést logický rozbor těch možností; obávám se, že bez toho se asi dost dobře nejde rozhodnout, kterou možnost zvolit.
FRIAN
Profil
banancz
Když se stránka "načetla", tak jsem myslel, že se nenačetl obrázek hlavičky, ale po půl minutě čekání mi došlo, že to je asi vše... myslím, že to mluví za sebe... být já potencionálním uživatelem tak z té stránky hodně rychle zase zmizím...
tozi
Profil
Bohužiaľ musím súhlasiť zo všetkým čo tu bolo napísané.Len poradím že asi by si to mal dať spraviť niekomu kto sa rozumie designu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0