Autor Zpráva
Fondil
Profil *
Dobrý den,
mohli by jste prosím zhodnotit náš nový projekt http://emo.aceweb.cz.
Myslím tím nejen vzhled, ale celkově web.
Díky
Měsíček
Profil
Zajímavý a dobrý web, jen se mi nelíbí pár maličkostí :

1.) Zelená mi tam nezapadá a už vůbec ne hover.
2.) Patička se špatně čte.
3.) Tmavě šedá do menu a ještě k tomu na černou?
Fondil
Profil *
Diky, proberu to s kolegou a uvidíme...
kralpet01
Profil
Podle mně docela dobrý nápad, ale nemohu víc než souhlasit s Měsíčkem. Toť ode mně vše. Hezké Vánoční svátky a bohatého Ježíška. :))
Gekon
Profil
Fondil
Co že na tom chceš hodnotit, když je to šablona, dle všeho nijak neupravená? Tady na fóru se sprostě mluvit nesmí, takže k obsahu se vyjadřovat nebudu.
Fondil
Profil *
:) jak to tak sleduju, tak nikdo nemá ponětí, co pravé emo je. Sice je pravda, že ten web je především pro ty novodobé puberťácké emaře, ale to snad není takový důvod dívat se na tu věc takto. Stejně tak, jako tady reagovali i hoši na jaknaweb.com, jenže nějak úplně zapomněli na těch pár Měsíčkem zmiňovaných maličkostí.
vertigo4
Profil
Fondil
jak řekl Gekon: je to šablona, dole máš sám odkaz, takže nechápu co chceš hodnotit... maximálně jsi pozměnil hovery, ale bohužel k horšímu
Měsíček
Profil
já jsem pako ..
Fondil
Profil *
kvůli tomu žes napsal: "Zajímavý a dobrý web" ?
Měsíček
Profil
Kvůli tomu, že jsem si nevšiml, že je to šablona.
frian
Profil *
OT, smazáno Gekonem. Módní trendy a emo všeobecně si probírej někde jinde.
Mistr
Profil
Fondil
(1) Nadpis článku nevýrazný.
(2) Počešti si psaní datumů: 25. prosince 2007.
(3) Na stránce jen spousta (téměř) souvislého bez jakéhokoliv oživení například obrázkem či jiným grafickým prvkem.
(4) Menu nevýrazné. Krom toho v něm nevidím, jakou jeho položku si právě prohlížím.
(5) V Microsoft Internet Exploreru 6 SP 2 si nelze nic označovat. Místo označení vybíraného textu se podbarví skoro celá stránka.
(6) Občas pokulhává pravopis - například ve stránce http://emo.aceweb.cz./ucesy.php věta Vlasy by měli zakrývat (...)
(7) Klikací logo bych osobně udělal z obrazce v levém rohu. Ne jen z přeškrtnutého nápisu EMO.
Fondil
Profil
Na web je přidána reklama, jak se to líbí teď ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0