Autor Zpráva
Kocourek
Profil *
Zdravím, přejí příjemné svátky.

Prosím o kritiku nového designu webu www.zsprodlouzenapce.cz jako po stránce grafické, tak obsahové, funkční a tak dále.

Děkuji
Kocourek (webmaster webu)
Nox
Profil
Konečně pěkný školní web jednou

Kód je pěkný, jen bych <p class="head"> nahradil <h#>,
jinak se mi líbí

Grafika taky pěkná a decentní, jen by možná nemusel ten veselejší styl končit obrázkem
hlavičky a přerýt se do strožšího, trochu bych oživil i obsahovou část stránky,
ale jinak hezké

"Generováno 1.17 sekund." by se dalo vypustit
Kocourek
Profil *
Nox
reaguji na Kód je pěkný, jen bych <p class="head"> nahradil <h#>,

Pokud jsi si všiml, tento kód je použit v nadpisech menu a je tam záměrně. <h#> užívám pouze pro nadpisy v obsahové části.
Nox
Profil
Kocourek
Všiml...jak je libo:)
drasha
Profil
u toho menu...normalne bych dal text-decoration: none; a a:hover text-decoration: underline; (nebo border-bottom: 1px dashed red; a šlo by i margin-left: 1em; ale to by se tam asi nehodilo :) ...) ... pusobí to totiž víc jako obyč. odkazy než menu ...

ale tohle jsou jen maličkosti...jinak asi nic nevytknu .... pěkný :)
drasha
Profil
a ještě když má uživatel vypnuté obrázky tak se to trošku změní...skus za některý obrázky nastylovat barvu :)
pepee
Profil *
Je to celkem vkusný a šikovně udělaný, ale jednu drobnou chybku jsem našel. Když pominu "bezobsažný" atributy alt, tak mi příjde trošku problematická červená lišta s odkazy nahoře pod logem. Při zvětšení písma odkazy "odskočí" pod ní a nejsou čitelný, při načtení stránky bez obrázků je lišta nečitelná úplně...
breeta
Profil *
ta hlavička je nic moc je to přeplácáno všechno nasobě a dvě stejné fotky vedle sebe ....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0