Autor Zpráva
VitaZ
Profil
Původně jen pro pár kámošů jsem uplácl tento web. Je na něm pár mých fotek, které může použít kdokoli k čemukoliv. Je to celé v tabulkách a vzhed je převzatý z mého webu o psech. Jde mi o celkový názor na tento web a hlavně o upozornění na největší hrubky v angličtině. Můj "engiš" je totiž katastrofa, ale sázka je sázka:-)
Dík za každý názor.
A ještě adresa: http://www.free-photo-bank.net
bojars
Profil
..., a zase do "Obľúbených"...

:-(
sanchez
Profil
Super.
curo
Profil
Tiež nie som engliš men ale skús vyhodiť they
All our photograpy and pictures they are absolute free!

Veľa šťastia pri rozširovaní fotogalérie:-)
JohnBruk
Profil *
:-)) jen mě tam fascinuje ten kalach vedle tý sedmikrásky...:-))) jinak good...svou fci to určitě zastává dobře..
llook
Profil
Jinak snad dobrý, hlavně je dobře vybraná doména, protože nevím, co jiného bych do vyhledávače zadal při hledání podobného webu, než "free photo bank".

JohnBruk: To není kalach ale osmapadesátka (v Iráku také známá jako "brno").
JohnBruk
Profil *
to look :
...yo ve zbraních se nevyznám..ten ak-47 je jediný, co znám z těhlech automatů...Jinak zpět ke stránkám- určitě je to v pohodě..víš co, jen pobavil ten kontrast...Jinak ten salamander je sqvělej !..na vlastní oči jsem ho ještě neviděl...(mám rá obojživelníky..jednu dobu jsem choval čolky...doma jsem je nechal namnožit, a pak jsem je pustil do rybníka :-)..přece jenom svoboda..
VitaZ
Profil
Díky za názory!
Ta kopretina vedle 58 není tak docela úmysl, systém galerií řadí obrázky za sebe tak jak byly nahrány na server. Prostě jsem do jedné galerie nahrál samopal a pa do druhé kvítko a zobrazuje se to vedle sebe. Zkusím vykoumat, aby se obrázky řadily za sebe podle nějakého jiného kritéria.
Brzo přibude pár dalších zbraní i květin a možná i nějaké zvířátko:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0