Autor Zpráva
Stibi
Profil
Kdyby snad někdo měl náladu utrousit pár slov na kritiku mého "sídla" webového, nechť mě navštíví na adrese http://www.stibi.org/blog.

Pokud by jste narazili na chybu technického rázu, také prosím o report, zrovna vychytané to nemám :) Obzvlášť co se týče podivného kešování dat z databáze ORM frameworkem, to je věru zvláštní :)
Miloš
Profil
Docela hezké.

1) Při vypnutých obrázcích není vidětz text v hlavičce (bílý na bílém pozadí; spravil by to background-color).
2) Písmo bych uvítal spíš bezpatkové, lépe se mi na monitoru čte. U hlavního textu to ještě jde, ale pravý sloupeček má buď nižší výšku řádku, nebo jsou slova víc nahuštěná (nejsou roztažená zarovnáním do bloku, což by bylo u takhle úzkého sloupku nevhodné), zkrátka je tam text trochu nahňácaný a hůř se čte.
3) Zelená – linka pod hlavičkou se mi sice moc nelíbí, ale to bude spíš subjektivní. Zelený formusář ale křičí, vypadá jako omalovánky vybarvené zvýrazňovačem.
Stibi
Profil
Miloš: díky, všechny rady beru na vědomí. Formulář pro komentář upravím, právě jsem na to koukal na CRT monitoru a opravdu je to síla :)
Miloš
Profil
Ještě k tomu pravému sloupci – ono by ho zpřehlednila i taková drobnůstka, jako je nějaký margin-bottom pro jednotlivé <li>.
Stibi
Profil
Miloš: ok, pravý panel jsem dost odbyl, na něm zapracuju,
Mistr
Profil
Stibi
(1) Krom poznámek k pravému sloupci, které již uvedl kolega Miloš, bych doplnil, že je poměrně dost dlouhý vzhledem ke stávajícímu obsahu "hlavního", levého sloupce.
(2) Před vykřičník nepatří mezera.
Stibi
Profil
Mistr: ve výpisu posledních komentářů se ukazuje celý komentář, to to hodně natáhne, už mám hotové omezení délky, akorát jsem to ještě neuploadnul na server

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0