« 1 2 »
Autor Zpráva
jiris
Profil *
Ohodnoťte, prosím vás, mé stránky www.televiznireklamy.cz
Dík
Timy
Profil
Když tam přijdu, nemám absolutně žádné tušení, o čem by ten web mohl být…
jiris
Profil *
OK. A teď?
Gekon
Profil
Když tam přijdu, nemám absolutně žádné tušení, o čem by ten web mohl být… snad kromě domény.
boha
Profil *
děs
Gekon
Profil
boha
Pavliqu, nech toho.
Mistr
Profil
jiris
(1) Dle grafického zpracování je znát, že to dělal nějaký začátečník. To není výtka, nýbrž konstatování skutečnosti.
(2) Nepěkně vypadá anketa v IFRAME. Co brání jejímu vložení přímo do stránky?
(3) Proč je na webu obrázek automobilu?

(4) Dal bych webu jednotný vzhled, ať už po stránce barev textu a pozadí, typů písma atp.
(5) Jednotlivé reklamy bych přehrával v nějakém přehrávači přímo na webu. Nikoliv s nutností jejich stažení na návštěvníkův počítač.
(6) Prohlížím si stránku http://www.televiznireklamy.cz/fotky.php a je 1:52. V patičce webu mám psáno dnes je 26.12.2007, 00:49, svátek má Štěpán. Proč to? Čas nesouhlasí a dnes slavíme též druhý svátek Vánoční.
(7) Ve stránce http://www.televiznireklamy.cz/chronologickybez.php vede odkaz Fotbal EURO 2008 ne neexistující stránku.
(8) Oprav si ve stránce http://www.televiznireklamy.cz/starsi.php popisek Tesla Filharmonie - přijímač - Jan Verich na Tesla Filharmonie - přijímač - Jan Werich.

Web vnímám jako dobrý nápad, který by ještě bylo třeba - předně po grafické stránce - trochu dotvořit.
jiris
Profil *
pro Mistr
1-Souhlas, budu na sobě pracovat....
2-Anketu jsem tam vložil včera na zkoušku, její podobu hledám.
3-Moje auto, pracuji v oboru.
4-Díky za podněty
5-Pracuji na tom - viz http://www.televiznireklamy.cz/1-9.php
6-Svátek opraven a s časem trošku zápasím, na www.reklamy.hostuju.cz mi čas jde správně....
7-Opraveno, děkuji.
jiris
Profil *
pro Mistr
8-Opraveno, děkuji.
Mistr
Profil
jiris
ad 5)
Ano, to je řešení. Jen bych ještě zrušil tu smyčku - tedy neustálé přehrávání zapnuté reklamy dokola.

ad 6)
Musí tam ten čas vůbec být?
jiris
Profil *
pro Mistr
5-smyčka zrušena
6-no nemusí, ale ještě popřemýšlím
Dík
Miloš
Profil
Mistr
Proč je na webu obrázek automobilu?
Na tom autě je napsáno GRIP – což je v ruštině chřipka (jen s dvěma p: грипп). Třeba ji z toho dostaneme ;-)
jiris
Profil *
Pro Miloš
Emane, GRIP - pro méně chápající - kamerová služba...
Miloš
Profil
Pro jiris
Emane, to pochopíš vtip jenom tehdy, když k němu přimaluju dvacet smajlíků? ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
jiris
Profil *
OK, sem to přestřelil.......
Mistr
Profil
Nic, pánové, zpět k hodnocení předloženého webu...
H13
Profil
jiris

Design stránek je tragickej, ale mně jsi udělal tímto webem obrovskou radost... v televizi se kolikrát dívám jen na reklamy, prostě je mám rád a zde jsem našel mé oblíbené reklamy ... když je dobrý obsah (pro mě osobně), tak mě design nezajímá, je to jako s googlem - potřebuju hledat a ne se dívat na hezký design... Ovšem, myslím, že jsem vyjímka a že by reklamám slušel minimálně slušně uspořádanej web s funkčními odkazy, takže souhlas s Mistrem

BTW: Jedna reklama mi ovšem chybí... Emil Zátopek a Adidas, za tu bych byl moc rád...
jiris
Profil *
pro H13

Design stránek je tragickej
minimálně slušně uspořádanej web s funkčními odkazy
prosím o trošičku víc konkrétnosti..... Co změnit, upravit, a hlavně - který odkaz je nefunkční. Na to se snažím dávat fakt pozor, ale mám tam skoro 3000 odkazů....
jiris
Profil *
pro H13
a Adidas - Zátopek mám připravený, jen ho tam dát.Snad dnes..
H13
Profil
No já myslím, že Mistr už vše řekl, já bych:

- vložil nadpis vlevo nahoru (bezpatkovej)
- vyhledávání google vpravo nahoru
- pod to menu a zvýraznit ho
- podto reklamy - nedával bych je do žádnýho rámu
- aktuality bych hodil do sloupce, např. vpravo
- pod patičkou bych nedával odkaz na TOPlist, třeba ho dat do prava v patičce
- anketu bych nedával do rámu
- a loga televizí mohou být menší
- celkově bych vybral bezpatkové písmo: arila, sans-serif, tahoma, verdana než times
Mistr
Profil
jiris
Pokud bych si chtěl rejpnout, tak bych uvedl, že televize mají již jiná loga.

ČT 1 a ČT 2:


TV Nova:


Prima TV:
Mistr
Profil
jiris
který odkaz je nefunkční
Ve stránce http://www.televiznireklamy.cz/starsi.php odkaz Krátké nohavice
jiris
Profil *
pro Mistr

Dík za nová loga...

Krátké nohavice opraveno.

Děkuji.
Jan Tvrdík
Profil
Procentuální hodnocení
1. Nápad na web 100%
2. Obsah 80%
3. Vzhled 20%

Slovní hodnocení:
Nápad vytvořit web s televizními reklamami shledávám výborným. Reklamy tam dokonce i najdu, to je pozitivní. To že se ovšem musí stahovat do PC je ale velmi negativní. Po vzhledové stránce je to hrůza. Díky tomu trpí strašně i přehlednost.

Shrnutí:
Když to celý přepíšeš (IMHO né až tak velká práce, protože tam vesměs nic neni - pokud se data přehledně srovnají do DB), může z toho být velmi kvalitní web s vysokou návštěvností.

+ Oprav si titulek (chybí počáteční tag <title>)
jiris
Profil *
Pro Jan Tvrdík
To že se ovšem musí stahovat do PC je ale velmi negativní.
Takto by to bylo OK ? - viz http://www.televiznireklamy.cz/1-9.php
Jan Tvrdík
Profil
jiris
Ne to opravdu ne :(
1. Lepší je mít pro každou reklamu vlastní stránku s videem.
2. Okínka pro video jsou tak malý, že se tam celý nevleze a je vidět jen jeho vířez
3. Všechny videa se spustili samovolně naráz :( - můj komp málem nerozdejchal spouštět a stahovat naráz 10 videí
4. Vrátím se zpět k hodnocení (kritice) webu:
     4.1 - Nevím jak ostatní, ale mě určitě nazajímá kdy jsi tam kolik čeho přidal. Akorát to zabírá místo, vypadá to jako neuspořádaná změť písmen.
     4.2 - Vzhled:
         4.2.1 - šedá moc dobře nevipadá
         4.2.2 - i border-collapse: collapse; by vzhled zlepšil
     4.3 Už jsi někdy slyšel pojem stránkování ? 
5. Na to že používáš PHP (dle přípony) mi tvoje stránky přijdou strašně statický - přijde mi, že to tam všechno přidáváš manuálně
6. Zdrojový kód sice nebolí návštěvníka, ale mě ano :(
       (To máš tak strašnej editor nebo jsi tak šikovnej?)
PS: Chtěl jsem se pokusit ti něco spravit, ale můj PC ty tvoje autostarty 50 videí naráz nezvládl (ještě že diskusi mám otevřenou v Opeře a tvoje stránky ve Firefoxu, takže jsem ho mohl s klidnem killnout).
Fantomasmag
Profil
Nápad celkem dobrý a myslím, že i ojedinělý, ale chtělo by to líp graficky zpracovat. Ten Toplist bych dal někam jinan, nebo bych ho úplně odstrtanil. A proč používáš na layout tabulky a taky toto <font size="3">?
jiris
Profil *
pro Jan Tvrdík

1,2,3 - ok, byl to pokus, v IE se to zobrazovalo v poho bez samovolného spouštění..(asi si Firefox nainstaluju..)

5,6 - ano, vše dělám manuálne v notepadu++
Rae
Profil
jiris


asi si Firefox nainstaluju
to by možná chtělo když hodláš tvořit stránky.
jiris
Profil *
Rae
jsem na chajdě a mám tu noťas... Doma ho samo mám.... šťourale...
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0