Autor Zpráva
Jan Rippl
Profil
Doufám, že jsem to moc nezprznil :-D
http://mail.mokriny.cz/src/login.php
Taps
Profil
Jan Rippl
Co na tom chceš hodnotit ?
Jan Rippl
Profil
Taps
Já myslim že i taková stránka se dá zhodnotit :)
Jan Tvrdík
Profil
Jan Rippl
1. Na titulní stránce máš nastaveno pozadí tabulky na #111111 a body na #000000 => sjednotit
2. Když dáš přihlásit (bez správných hodnot), tak jsi přesměrován na stránku, která nemá černé pozadí
Jan Rippl
Profil
Jan Tvrdík
Aha, to musim ještě upravit :-)
Railbot
Profil
Jan Rippl
Pokud je ten kód tvůj, tak je to děs. Jinak bych to tipoval na nějaký default od toho veverčího mailu. V tom případě hodnotit nějaký styl nebo jen barevnou úpravu...eh, nic tam není. A hezké to také není, moc depresivní temnota.
Jan Rippl
Profil
Railbot
Samozřejmě kód je SquirrelMail projekt.
Problém je, že se celý webmail skládá z mnoha souborů, kde se vkládají různé verze hlaviček. Předělat to celý by byl nadlidský úkol :)
Ohledně vzhledu:
Je to přizpůsobené k úvodní stránce serveru.
Měsíček
Profil
Předělat to celý by byl nadlidský úkol :)

Proč si neuděláš svůj vždyť je to otázka 30 minut. Už na ten HTML kód se nedá dívat, vzhled není nijak vábný a ani povedený .. nevím co na tom chceš hodnotit když stejně řekneš děkuji, děkuji, ale uděláš houby.
Jan Rippl
Profil
Měsíček
No popravdě...
PHP sice jakžtakž umím, zde se však pracuje se systémovými údaji. Raději nebudu riskovat prolomení uživatelských dat :-D
Možná zkusím nainstalovat nějaký groupware, který web mail již obsahuje.
Rae
Profil
1) jeden obdélník vedle druhého.
2) moc temné. Ta světlejší část nevypadá moc pěkně.
3) to logo tam je divný.
= mě se to nelíbí. Neznamená to že někomu se to líbí.
shaggy
Profil
Už do druhej témy posielam odkaz na "pravidlá":
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=38 11
bod e)

Aj keď toto nie je šablóna, vysvetli mi, čo tam hodntotiť? To fakt neviete čo s voľným časom? Máš cool formátované inputy, to mám napísať?
Jan Rippl
Profil
shaggy
e) poslední důležitý bod před vložením – vkládejte pouze hotové stránky! Šablony a screenshoty budoucích webů bez obsahu a s grafikou, kterou tvoří dva různobarevné obdélníky, nelze hodnotit (budou smazány) :

sudo apt-get install SquirrelMail

... a stránky http://mail.mokriny.cz jsou hotovy :-D
a po té sudo squirrelmail-configure
a dál dle číselného menu
shaggy
Profil
sudo apt-get install SquirrelMail
sorry, nehovorím jazykom tvojho kmena

a po té sudo squirrelmail-configure
toto sa už začína podobať na češtinu, ktorej rozumiem, ale stále sa nechytám...

Ja tam proste vidím jednu nepodarenú prihlasovaciu stránku, na ktorej sa fakt nedá nič hodnotiť.
Jan Rippl
Profil
shaggy
Je to velmi jednoduché...
na adrese http://77.104.247.204 zjistíš, že provozuji vlastní server (Unix/Linux) a na něm řadu služeb, a to včetně mail serveru. Abych zpřístupnil mail server i těm uživatelům, kteří nemají možnost využívat smarthosta, nainstaloval jsem pomocí příkazu v konsoli squirrelmail ($sudo apt-get install squirrelmail) a poté upravil jeho konfiguraci opět příkazem v konsoli ($squirrelmail-configure) a to včetně vzhledu.

Toť vše...
shaggy
Profil
Jan Rippl
Netuším ako tá adresa súvisí s hodnotením dizajnu (a úprimne mi to je jedno), ďalej ma vôbec nezaujímajú že majú vlastný Linux server, že si im nainštaloval nejaký squirrelmail a niečo si robil s konfiguráciou... stále to nevysvetluje, prečo si sem dal hodnotiť niečo, čo sa proste hodnotiť nedá... keby každý kto dáva hodnotiť stránky mal aspoň trošku súdnosti a dokázal si priznať, že toto presne spadá pod ten bod e) a na prihlasovacej stránke s dvoma inputmi a jedným buttonom proste NIE JE ČO HODNOTIŤ!
Jan Rippl
Profil
shaggy
Netuším ako tá adresa súvisí s hodnotením dizajnu (a úprimne mi to je jedno)
souvisí to tak, že
1) tu přihlašovací stránku jsem nevytvářel ale nainstaloval (jako program)
2) a protože jsem to instaloval, skládá se to z mnoha souborů, které se nacházejí všude možně v systému serveru

ďalej ma vôbec nezaujímajú že majú vlastný Linux server, že si im nainštaloval nejaký squirrelmail a niečo si robil s konfiguráciou
1) ne jim ale sobě - já jsem majitelem toho serveru
2) ten squirrelmail, který jsem instaloval, je program napsaný v php (web mail) jehož součástí je i ta přihlašovací stránka, kterou jsem po vlastních úpravách dal zhodnotit.

Když si takový znalec, dej mě tedy odkaz na jinou přihlašovací stránku ke službě web mail na jiných serverech, o nichž si myslíš že by mě mohly být příkladem. Rád se ze svých chyb poučím...
shaggy
Profil
Ty stále nechápeš čo ti chcem povedať. Tu sa dávajú hodnotiť stránky a na tejto nie je čo hodnotiť.
Super, nainštaloval si to, takže tam nie je skoro nič tvoje, prečo to sem dávaš? Sorry, toto nie je webdizajn ktorý by sa dal hodnotiť...
Jan Rippl
Profil
shaggy
Mě šlo jen o to, jak to vypadá (nebo může vypadat) z hlediska uživatele této služby. Web designem jako takovým se nezabývám (proto jsem si radši koupil šablonu). O nic víc mě nešlo...

Když bude mít někdo firmu a jeho zaměstnanec vytvoří něco v HTML/CSS/PHP a zhodnotit zde, to nechá majitel firmy, budeš mu taky říkat, že to není jeho práce? :-)
Ale už mlčim :-X

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0